Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egyik ismerősöm mondta, hogy...

Egyik ismerősöm mondta, hogy repülésnél (Wizz Air) legfeljebb 10 db cucc lehet a kézipoggyászomban. Ennek mennyi a valóságalapja?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd hülyeséget mondott.

Ha jól tudom a kézipoggyász súlya 10 kg lehet. Azt. hogy a 10 kiló mennyi darab cucc az mindegy.

2016. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

de lehet az ismerősöd a folyadékokra értette.

Mert az 10x 100ml folyadék lehet csak vagyis 1 liter.

2016. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 Már 15 kg a limit.

#2 Szerintem is ez lehet.

2016. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azt mondták, már nem nézik a méretkorlátot, csak fel tudd emelni a fenti tárolóba.
2016. szept. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Egy pár hónapja még így volt, de mint írtam jelenleg 15 kg a limit, bár azt egy kézipoggyász méretben elég nehéz túllépni.
2016. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nem lenne egyszerűm megnézni a Wizz Air honlapját, ahelyett, hogy mindenféle légbőlkapott híresztelésekre hagyatkozni?
2016. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem azt mondták, már nem nézik a méretkorlátot, csak fel tudd emelni a fenti tárolóba."


De nézik, annyira, hogy a mi kézipoggyászunk szemmel láthatólag nem volt túlméretes, így a keretbe nem, de a mérlegre rátetették velünk, a mögöttünk álló fiatal párnak viszont a keretbe kellett tenni - szóval mindkettőt nézik: a súlyt is és a méretet is.

2016. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nereida3 ***** válasza:
A mérete számít. Hogy be tudd tenni a tárolóba. A folyadékot átlátszó tasakba kell tenni, és kontaktlencse folyadékot szoktam felvinni. A súlya is számít, mert ha túlléped, jó sokat kell fizetni érte. Én inkább kevesebb cuccot viszek fel, biztos, ami biztos. De a légitársaság oldalán fent van minden infó erről, és kérdezni is lehet, ha valamiben nem vagy biztos.
2016. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!