Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Butaság előbb a visszaútra...

Butaság előbb a visszaútra repjegyet venni?

Figyelt kérdés

Márciusba utaznék 1 hétre el, a visszaúti napra most csak 6900 ft a repjegy, de odafelére drága, 30 ezer. Ennél szerintem lesz még olcsóbb, de félek hogy akkor meg a visszaútra megy fel.

Mi van ha most lefoglalom a visszaútra, aztán meg az odaútra csak december-január körül amikor olcsóbb lesz.

Vagy ez így hülyeség?


2016. szept. 4. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
tökmindegy.
2016. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy butaság.
2016. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, vedd meg nyugodtan ha úgy gondolod.

Teljesen mindegy a sorrend.

2016. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tothp ***** válasza:
0%
szerintem egy szerre megvett oda-vissza jeggyel jobban jársz. ráadásul az idő haladtával inkább felfelé mennek az árak. Vagy ha teheted, válasz másik indulási dátumot. könnyen meglehet, hogy egy "sűrű" időszakban akár kétszeres (vagy többszörös) árat elkérnek a jegyért.
2016. szept. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg olyan utam van, ahova csak az egyik irányba vettem meg a jegyet. Például azért, mert az volt olcsó.

Vedd így nyugodtan, aztán vadásszál mellé odautat.

2016. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sorrend mindegy, de nehogy úgy járj, hogy elfogynak a jegyek és az odaút még drágább lesz.

Mondjuk március még messze van...

2016. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként hová utaznál és mivel?
2016. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!