Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Róma januárban? Ennyiért megéri?

Róma januárban? Ennyiért megéri?

Figyelt kérdés

Hello

Olyan kérdésem lenne hogy Rómába utazni Bp-ről oda vissza 3 főnek fapadossal ( Ryanair, Wizzair ) megéri-e ha 44-45 ezer forintért találtam jegyeket . Ez lebontva durván 14700 Ft /fő.


Sose repültek még, nem tudom mi számít jónak . Köszi



2016. szept. 10. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj fel a skyscannerre es nezd meg. Honapokra lebontva megadja a statisztikat, hogy mely idoszakokban kb milyen arfekvesu jegyekre szamithatsz.


Ez az ar mindenfele illetekkel egyutt ennyi, vagy anelkul? Mert illetekekkel nem rossz.


Amit erdemes ilyenkor raszamolni :

- repjegy arara jon-e meg a repteri illetek plusz az egyeb ilyen-olyan kiegeszito dijak (pl bankkartyas fizetesnel van olyan oldal ahol pl American Express-el valo fizetes eseten olcsobb a jegy, masoknal kulon penzt szamolnak fel pl dossziedijnak, vagy bizonyos bankkartyaval valo fizetesert). Meg kell nezni, hogy szeretnel-e borondot feladni, vagy csak kezipoggyasszal utaznal? (Csomag feladasanak dija a fapadosokon meg kulon szamolando).

Ki tudod-e nyomtatni a beszallokartyadat, vagy repteren csekkolsz (bizonyos legitarsasagoknal ez is plusz penzt jelenthet).

Hol tesz le a gep? Tavoli repterekrol a transzferrel is szamolni kell (Parizs BVA repter tipikus esete).

2016. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez jó árnak számít, megveheted.
2016. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyárra jó ár, de januárra szerintem nem, akkor 10e alatti lenne a jó ár. Szerintem még korai megvenni.
2016. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem is korai. januárra fogsz találni később 10k alatti jegyet is. ne vedd meg ennyiért.
2016. szept. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 1: az illetékesdi már a múlté. Ez még a MALÉV-időkben volt divat, hogy húsz forintért hirdettek jegyeket és 50e volt az illeték.

Most már jogszabály van rá, hogy a kalkulátoroknak a ténylegesen fizetendő árat kell mutatni. Ha kérsz mellé extra szolgáltatást (helyválasztás, elsőbbségi beszállás, stb.) azért külön fizetni kell, de ez is elég átlátható, ezeket előre kell hozzáadni és a végén látod a teljes összeget.

2016. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kalkulatoroknak a fapadoson valoban, sot szamos legitarsasagnal is, viszont meg pont a mult heten foglaltam es talalkoztam olyan oldallal, ahol pluszban szamoltak az illeteket. Igaz, nem EUs oldalon volt, az EU-ban valoban kotelezo megadni a teljes arat.
2016. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül is megvettem. Oda 7ezer , vissza 9 ezer lett a jegy mindennel együtt. Csak kézi poggyászt viszünk !
2016. okt. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!