Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » EU-n kívülről érkezve, EU-n...

EU-n kívülről érkezve, EU-n kívülre továbbmenve át lehet szállni Budapesten határellenőrzés nélkül külön vásárolt jegyekkel?

Figyelt kérdés

Ez egy feltételes kérdés, mert nem tudom van-e ilyen csatlakozás, amit felhozok példának, csak kíváncsi vagyok, hogy ezt meg lehet-e csinálni?


Tehát, Kijevben vagyok, és el szeretnék menni Belgrádba.


Veszek külön egy Wizz Air jegyet Kijevből Budapestre, és egy Air Serbia jegyet Budapestről Belgrádba.


Online becsekkolok mindkét járatra, a kezemben van kinyomtatva a Kijev-Budapest és a Budapest-Belgrád beszállókártya is.



Meg lehet-e azt csinálni, hogy elrepülök a Wizz géppel Budapestre, és ott nem megyek az útlevélellenőrzéshez, hanem a Transfer feliratot követve a nemzetközi induló oldalra megyek, ahol felülök a Serbia gépre Belgrádba, anélkül, hogy belépnék az EU-ba?



2016. szept. 16. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Mindenképp megnézik a papírodat.
2016. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Termeszetesen nem. De ezert ne kezdj keritesmaszasba :D. Ha belepsz egy repterre ahol atszallsz, nem is tudsz masfele menni mint a "Passport controll" fele.
2016. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, akkor Ferihegy 2B-n miért van "Transfer" tábla is, ami másfele vezet?
2016. szept. 16. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott is lesz ellenorzes, ha jol tudom, bar ott meg nem voltam atszallo utas. De ahol legutobb voltam, ott pl. Belfoldi es kulfoldi transzferes is ket kulon ellenorzesre ment, ket kulon folyoson. De a lenyeg ami lenyeg, az EU teruletere nem lephetsz be ugy hogy nem ellenoriznek (repteren legalabbis, plane ha 3. orszagbol jottel). De nezd meg esetleg a repter terkepet:)
2016. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A honlapjukon olyan is van irva, hogyha "visa check" van a beszallokartyadon, akkor neked kell odamenni az adott check in pulthoz hogy ellenorizhessek az uti okmanyaidat. De nem tudom gyakorlatban ez hogyan mukodik.
2016. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem egybe van a két foglalás, akkor még a tranzit területéről is kikell jönni, a csomagot is fel kell venni,majd a újra bemenni az indulási szinten. Tehát 2x is át kell menni a határon.

Egy repteres ;)

2016. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!