Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair-fiókomban azt...

A Ryanair-fiókomban azt írják, "Az utasfelvétel megnyílik szeptember 24-én", de még ma,26-án sem tudom kinyomtatni a jegyemet - miért?

Figyelt kérdés
Kösz a válaszokat.

#Ryanair #jegy kinyomtatása
2016. szept. 26. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogalmunk sincs, mikor utazol.

De ha elolvasod a ryanair GYIK szabályzatát, magad is rá fogsz jönni, mit csinálsz rosszul. Ha nem fizetsz az ülőhelyért, csak egy héttel az út előtt tudsz becsekkolni.

Ui. nem a jegyedet nyomtatod ki, hanem a beszállókártyádat.

2016. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért mert okt 24 én utazol, és ingyenes online checkint választottál. egy héttel indulás előtt fogsz majd tudni becsekkolni.
2016. szept. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"...azért mert okt 24 én utazol, és ingyenes online checkint választottál. egy héttel indulás előtt fogsz majd tudni becsekkolni.". Oké, de én mindent ugyanúgy csináltam, mint eddig többször (van helyem, elsőbbségi beszállásom, etc.), és most először nem tudom kinyomtatni egy hónappal utazás előtt. (A beszálló kártyámat, nem a jegyemet, kösz a hasznos korrekcióért, első kommentelő!) Amúgy a saját, privát ryanair fiókom írja, hogy 24-én nyílik meg az utasfelvétel. Szóval úgy gondoltam, rám vonatkozik :-) Na, mindegy. Majd megkapom "eccercsak" :-)
2016. szept. 27. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fizetsz a korai check-inért, akkor csak 7 nappal indulás előtt tudsz elkezdeni jelentkezni a járatra. Ha fizetsz,,akkor meg 1 hónappal előtte már myit a check-in.
2016. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most találtam. Csak jól emlékeztem: You can check-in online for your flight between 30 days and 4 hours before your scheduled flight. If you are flying twice with Ryanair within 15 days of each other, you can check-in for both flights at the same time. You can print your boarding pass up to 2 hours before your scheduled flight.
2016. szept. 27. 16:44
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es: köszi, ez érdekes. Ennyit változtak volna a szabályok az elmúlt év alatt? :-(
2016. szept. 27. 16:50
 7/8 A kérdező kommentje:
4-es: érdekes ez a ryanair. Tavaly még nem volt ilyen kikötés, most is úgy éreztem, már mindenért fizettem nekik, talán csak az oxigénért nem, de hát úgy látszik, mégsem...
2016. szept. 27. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden változott a Ryanair szabályokban már az elmúlt 2 hétben is, így érdemes mindent újraolvasni. Pl már nem fogadnak el kézipoggyászt ingyen feladandónak a check-inben csak beszállásnál (tehát át kell vinni a biztonsági kapun)
2016. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!