Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A biztonsági ellenőrzés után...

A biztonsági ellenőrzés után vásárolt cuccokat bele kell rakni a kézipoggyászba vagy sem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha meg van határozva, hogy csak 1 vagy 2 kézipoggyászod lehet, akkor elvileg nem mehetsz fel pl. 4 csomaggal a gépre.

Ha nincs ilyen korlátozás, akkor oda rakod, ahova akarod. Be is rakhatod a táskádba, de külön is viheted.

2016. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Van ahol a duty free-ben vett cuccokat a kézipoggyász limiten túl is fel lehet vinni.
2016. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Értsd: légitársaságonként változó.
2016. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Easyjettel repülök haza, egy táskát szeretnék venni a reptéren, de biztosan nem fog beleférni a kézipoggyászomba...

Akkor ezek szerint felejtős.

2016. okt. 1. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok, látom nem teljesen sikerült értelmezni, amit írtam, illetve amit a 3. válaszoló írt, úgyhogy megnéztem helyetted az easyjet honlapját és ezt találtam:


Can I take anything extra to my cabin bag allowance?

You’re allowed a few things in the cabin in addition to your cabin bag allowance:

an overcoat

a shawl

an umbrella

crutches

a walking frame/stick

one standard size bag of duty free goods from the departure lounge in the airport


Szóval egy duty free-s zacskót felvihetsz.

2016. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze ha egy bőröndöt vagy valami nagy táskát akarsz venni, akkor az más helyzet.
2016. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, egy kézitáskáról van szó.
2016. okt. 5. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor azzal nem lesz gond, csak rakasd bele a duty free shop-os zacskóba!
2016. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!