Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet USA-ban megmutatn...

Hogyan lehet USA-ban megmutatni a határőrnek a visszafelé szóló repjegyet ha a repjegy gyakorlatilag elektronikus?

Figyelt kérdés
Mikor voltam kint akkor nem kérték de több helyen olvastam, angol oldalakon is hogy kérheti. Nos nekem Travel Itinerarym volt de ilyet bárki nyomtathat.
2016. okt. 8. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért megoldható, hiszen az itinerary is névre szólóan megy ki. Vagy megkérhetnek hogy lépj be a profilodba ott, ahol a jegyet vetted.
2016. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A te sajat travel itinerarydat csak te tudod kinyomtatni, mert a te foglalasod fiokjaban van, a pnr kododat meg gondolom nen lobogtatod az utcan :D. De egyebkent meg manapsag ketto masodperc belepni a foglalasodban telefonrol vagy csinalni rola egy screenshotot vagy azt az oldalt kinyomtatni. Millio lehetoseg van, nem is ertem ez miert kerdes.
2016. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elektronikus jegy megvásárlásakor is küldenek emlékeztető/igazoló e-mailt, amin az első sorban egy referencia kód van. Tkp. az a te elektronikus jegyed... arra kell hivatkozni, ha valaki kérdezné. De nem fogja kérni, hanem pillanatokon belül név után kikeresi egy központi (utazási) nyilvántartásból.
2016. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon naív elképzelés ha azt gondolod, hogy az amerikai hatóságok nem tudnak 2 másodperc alatt lekérdezni egy foglalási kódot.
2016. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Arra én is gondoltam hogy a foglalási kódom és a nevem alapján megnézi a járatomat a társaság honlapján.

Ha alapból tudja hogy mikor megy a repülőm vissza, vagy pedig utána néz ha akar akkor miért kérdezi meg hogy meddig maradok?

2016. okt. 9. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kezdenek el kérdezgetni, hogy lássák ideges vagy-e, nem azért mert a válaszra kíváncsiak.
2016. okt. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki azt képzeli hogy a határőr elkezdi nézegetni a nyilvános Interneten a bármit annak fogalma sincs arról hogy működnek ezek a dolgok.


A pszichológiai izének van igaza, ha valami nem stimmel akkor mész secondary-re, majd ott szétszednek.


Megkérdezi meddig maradsz közlöd hogy X.Y-ig közben leizzadsz mint a fene mert eszedbe sincs hazamenni... kész.

2016. okt. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!