Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elég kerek egy óra átszállási...

Elég kerek egy óra átszállási idő Frankfurtban?

Figyelt kérdés

#átszállás #Lufthansa #Frankfurti repülőtér #Frankfurt Airport
2016. okt. 21. 13:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is olyan jegyet kaptam a Lufthansától, hogy egyórám van az átszállásra (európán belüli utazás), nem kell aggódni, innentől a légitársaság dolga, hogy eljuttasson A-ból B-be.
2016. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Emberek, megjártam, vissza is tértem Londonba. Haza fele még szerencsém volt, hogy volt 2 óra 15 perc átszállási időm, ugyanis 50 percbe telt átszállnom úgy hogy szedtem a lábam. Mivel külső megállóhelyre érkeztünk és busszal vittek be minket az 1A terminálra, és a budapesti gép az 1B-ről ment, emiatt újra kellett csinálni az útlevél ellenőrzést (az e-passport gate persze nem működött)és a security check-et (ahol mindenkit egyesével megmotoztak, halvány lila gőzöm sincs hogy miért). Ebből kiindulva vissza fele elkönyveltem, hogy ezt úgy sem érem el, erre a budapesti gép a az 1A terminálra hídhoz érkezett, emiatt bent tudtam maradni az épületben és átrohanni az 1B-re, ahonnan a londoni gép indult. Annyi volt hogy egy útlevél ellenőrzésen kellett átmenni és szó szerint 10 perc alatt ott voltam.
2016. okt. 31. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!