Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Svájcból repülővel megy...

Svájcból repülővel megy valaki haza december 7-én?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy megy e valaki haza Svájcból Magyarországra december 7én a 11:30kor induló repülővel? Basel-Mulhouse-Freiburg (BSL) Egészen pontosan innen:)

Remélem van ilyen, szeretnék tőle kérdezni ha nem veszi tolakodásnak.



2016. nov. 5. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés esélye van, hogy fogsz itt találni egyet abból a maximum 180 emberből akik pont aznap jönnek haza és nem hinném, hogy lenne olyan kérdésed, ami csak azt a járatot érinti. Szóval azt tanácsolom, hogy tedd fel a kérdést, és aki utazott már easyJet-el vagy ismeri a Mulhouse repteret vagy akár a kérdésed teljesen univerzális akkor nagyobb eséllyel kapsz választ.
2016. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazànól nem olyan kérdésről lenne szó. Hanem inkább arról,hogy fel tud e karolni olyan szinten ha valaki németül el kezdene hozzám beszélni. Az én nyelv tudásom kevés ehhez. Nehogy beletrafáljanak olyan kérdésbe amit esetleg nem értenék/ vagy én nem tudnék rá értelmes választ nyújtani. Bár, csak találkozom ott a reptéren is olyan emberrel aki ugyan azon a gépen utazna és egyértelműen magyar. :) azért egy próbát megért. 1% esélyt kötöttem csupán ahhoz is,hogy valaki ír 😄 Kedves válasz adó, esetleg te már utaztál svájcból magyarországra? Ha igen, leírnád azt,hogy hogyan történik a becsekkolás? Mennyivel előtte kell kiérnem a gép indulása előtt? Illetve mennyire nézik át az embert? Úgy mint Magyarországon? Otthon bőröndöt fel kellett tenni, elektronikai eszközt kipakolni, övet, fülbevalót és más egyebet is. Itt kint is ez van? Koszonom valaszodat! Udv
2016. nov. 5. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden pontosan ugyanugy zajlik, mint otthon. Semmilyen nemettudast nem igenyel a dolog, a szamokat meg gondolom egyedul is felismered hogy megtalald a check in pultodat, meg az adott kaput, valamint az okirataidat is oda tudod adni ellenorzesre egyedul. 2 oraval elotte kint vagy a repteren, akkor jo vagy.
2016. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj ne légy már ennyire anyátlan. Angolul is beszélnek a reptereken. Ha nem érted mit mondanak, nyomj be egy no english, german szöveget és majd mutogatnak.
2016. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A Basel Mulhouse nem túl nagy reptér, szóval nem nagyon lehet eltévedni, szerintem németül meg se kell szólalni közben.


Én mondjuk rühellek onnan menni, mert a tipikus Easyjetes szarakodás van, bezsúfolnak egy csomó embert egy terembe és ott álldogálhatsz, amíg méltóztatnak felengedni a reptérre. Zürichből Swissel menni sokkal kellemesebb (jó, persze drágább is)

2016. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Hát a jegy az már meg van, szóval változtatva nem lesz. De megfogadom a tanácsodat, és máskor nem easyjetel megyek :)
2016. nov. 11. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából ez nem feltétlenül a légitársaságon múlik, egy kis reptér a Swiss-nek is kicsi lenne. Voltam már olyan reptéren, ahol az Easy utasai ugyan olyan körülmények között várakoztak, mint pl. a Lufthansa/Swiss utasai, ott álltak egymás melletti kapuban.

Budapest esetében viszont biztos, hogy a Swiss utasai kényelmesebb körülmények között tudnak várakozni mint az Easyjeté.

2016. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!