Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy működik a wizzair telefon...

Hogy működik a wizzair telefonos beszállókártya dolog? (lent)

Figyelt kérdés

Az internetes utasfelvételt választottam, amit már csináltam máskor is, kinyomtattam a papírt, magammal vittem. Viszont most nincs lehetőségem nyomtatni, külföldről megyek haza, de láttam már másnál hogy telefonon volt a beszállókártyája vagy valami ilyesmi.


Ez hogy működik? Androidom van.


2016. nov. 11. 17:48
 1/10 A kérdező kommentje:

A wizzair oldalán letöltök telefonra egy alkalmazást és annyi? Vagy..?


bocsi nem értek hozzá

2016. nov. 11. 17:48
 2/10 anonim ***** válasza:
Bármely módon a telefonod kijelzőjére kell vadásznod a QR kódot, amit a visszaigazolásban kaptál. Festheted is, vagy tölthetsz le rá appot. Mutathatod az emailből is, mindegy, csak mekegjen.
2016. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Androidra a PassWallet vagy hasonló alkalmazást érdemes letölteni, a visszaigazoló emailből abba tudod lementeni a digitális beszállókártyát.
2016. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán megnyithatod emailből a beszállókártyát, azt letöltheted, később megnyithatod.
2016. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es, attól függ, milyen formátumban van. Ryanair beszállókártya normális megjelenítéséhez kell az app, a Wizzairt nem tudom, de gyanítom, hasonlóképp van.
2016. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legtutibb az ha telepíted a Wizzair alkalmatást, illetve a fent említett Passwallet alkalmazást és a Wizzair alkalmazásból átteszed a Passwalletbe.
2016. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy tisztába tegyük: ha beszállókártya PDF formátumban van akkor azt bármivel megnyitod és jó. Ha pkpass formátumban küldik ahhoz valóban Passwallet kell. Ez, szokás szerint, nincs tisztán jelezne a weboldalakon de a "mobil beszállókártya" gyakran Passwallett-et jelent míg az emailben küldött az PDF.


Semmi értelme a passwallettnek csak az életed bonyolítja, ha teheted, legyen meg PDF-ben.

2016. nov. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
utolsó: wizzairnél dolgoztam, a budapesti reptéren nem fogadják el a telefonon bemutatott pdf-et ha online check-int válaszottál (és nem reptéri utasfelvételt). 4500 vagy 5000 ft körül van hogy ott helyben kinyomtassák az ilyen jegyeket
2016. nov. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
előző vagyok, az kimaradt hogy androidos telóra letöltött wizzair applikáción keresztül bemutatott beszállókártya természetesen rendben van és elfogadják
2016. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi értelme a passwallettnek csak az életed bonyolítja, ha teheted, legyen meg PDF-ben."


Számtalan belépőjegy is tárolható vele a telefonon, mobilra optimalizált formában, áttekinthetően. Ahogy pl. Booking.comos foglalások viszzaigazolásai is, papírmentesen. Persze, ha valaki nem jár sehová, akkor valóban csak a helyet foglalja, ez igaz.

2016. nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!