Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy van ez a poggyász dolog...

Hogy van ez a poggyász dolog a Wizz air-nél? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék jegyet foglalni, és poggyásznál két opciót ad:

Könnyű poggyász díja: 8 000,00 Ft

Nehéz poggyász díja: 11 200,00 Ft


Kerestem neten, de sehol nem találtam, hogy ez mit takar. Mi a különbség súlyban?

23 kg és 32 kg? (ezt a két számot láttam valahol, nem tudom ez lenne-e az)


Köszönöm a segítséget


2016. szept. 7. 12:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Igen a kicsi 23, a nagy 32, csak ki kellett választanom és automatikusan kiadta hogy melyik melyik :)
2016. szept. 7. 13:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami még ugyancsak fontos, a méretek. Szigorúan ellenőrzik a maximális méreteket, főleg a kézipoggyászokál.
2016. szept. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van egy hátizsákom, alapjáraton nagyobb a mérete pl magassságban mint az előírt de nem lesz megtömve úgyhogy simán "össze lehet hajtani" hogy beleférjen centiben a határba. Az úgy oké szerinted?

Csak ezért nem akarok táskára is pénzt költeni :/

2016. szept. 27. 23:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát... Őszintén nem tudom, de gondolom igen, ha nem túl feltűnő... Én sem utaztam még velük, csak olvastam. Egy hónap múlva megyek, és egy iskolatáskába (laptop hordozó hátitáska) fogok pakolni, az pont akkora megtömve, amennyi a határ az ingyenes kézitáskára.
2016. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!