Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair légitársaságnál a...

Wizzair légitársaságnál a kisméretű poggyász mellé felvihetek egy házizsákot pl. vagy egy kisebb táskát is?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha kifizeted a pótdíjat.
2016. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, ha fizetsz érte. Legegyszerűbb, ha elsőbbségi beszállást veszel.

Ingyen viszont anyád koporsóját sem őrzik.

2016. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, elsőségi beszálláshoz jár a personal item: [link] ez bizony egyértelmű.
2016. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Rajtad kivul itt senki sem fogja tudni, hogy pontosan mely szolgaltatasokert, csomagokert fizettel, ellenben feltetelezek rolad annyi eszt, hogy mielott kiadsz valamiert akar tobb tizezer forintot, tajekzodsz, igy pontosan tisztaban vagy vele, hogy mire kotottel szerzodest a legitarsasaggal. Remelem, jol feltetelezem.
2016. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tavaly a kisméretű poggyász mellett a kezemben vihettem a fényképezőgépemet, erre emlékszem, mert még kint a gépet is fotóztam, sőt a gép lépcsőjéről is.


Olvass utána az oldalukon, leírják. Érdemes venni egy "szabvány" gurítható bőröndöt, mert az biztosan kis csomag lesz és maximálisan ki tudod használni (a méretek fent vannak a társaság honlapján).


Jó tanács.: A vámszabad övezetben egy boltban vegyél magadnak fél liter buborékmentes ásványvizet, ezt felszállás előtt fogyaszd el részben, ill. vidd fel a fedélzetre, hogy ne legyél szomjas. Ha a fényképezőgépedet a gépre történő felszállás előtt előveszed, a gép ablakából fotózhatod a tájat felszállás után. Jó utat!

2016. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Hivatalosan egyetlen kézipoggyászod lehet, ami megfelel a megadott méreteknek. VISZONT nagyban függ melyik reptérről mész, és épp milyen kedve van a beszállítást végző emberkéknek.

Pesten nem egyszer láttam, hogy centivel méricskélték az utasok táskáját, viszont más reptereken simán felengedtek mindenkit, engem is, plusz egy kézitáskával a hátizsákomon kívül.

Azt javaslom legyen elég hely a "nagyobb" kézipogyóban a kisebbnek ha esetleg rád szólnak, hogy tedd el, vagy bizony büntetést is fizettethetnek veled.

2016. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én két éve mikor Londonba repültem, úgy engedtek fel a börönddel plusz kicsi táskával hogy bele tudom e rakni a nagyba a picike oldaltáskámat.
2016. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Valószínűleg nem vettél elsőbségi beszállást


2. Ami két éve volt az most nem úgy van. A Wizz Air is változtat időnként, hogy mit lehet és mit nem. Például a "kerekek és fogantyú nem számít" az 2014 decemberében lett bevezetve.

2016. nov. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!