Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőre max mekkora kézipoggy...

Repülőre max mekkora kézipoggyászt lehet felvinni? Pl a hagyományos pilóta-táska vagy hasonló méretű hátitáska még mehet?

Figyelt kérdés
és a kézipoggyászt amit felviszünk, annak is van súlyhatára vagy érdemes a nehezebb dolgokat abba tenni ?
2016. nov. 24. 16:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
esetleg ha vennéd a fáradságot, és megnéznéd a társaság honlapját, amivel repülsz, többre jutnál. mert ahány cég, annyiféle méret.
2016. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Most komolyan fel kellett tenni ezt a kérdést, nagyjából hatszázhuszonötödszörre is? Ráadásul a válasz megtalálható a légitársaság honlapján is.
2016. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
"Repulore"... jo, mindegy rakom is a tarot-kartyat, es majd a lapok megmondjak nekem, hogy a tobb ezer kulonbozo poggyaszkondicioju legitarsasag kozul, te epp melyikkel repulsz. De remelem, meg kartyavetes elott kiderul, hogy megis vagy te olyan okos, hogy mielott valamire szerzodest kotsz vasarlas altal, azelott pontosan tajekozodsz a neked ajanlott feltetelekrol.
2016. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

hát bocs de ez extra hülyeség. uganis ők 99%-ban csak a feladandó poggyászról írnak, de a felvihető kézipoggyászról kb semmit.

amúgy meg igazatok van, elvégre ez nem egy kérdező oldal ... még ha "az orvos válaszol" webhelyen kérdezném, akkor megérteném, de így ez csak szimpla bunkóság

2016. nov. 25. 11:04
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
Es akkor szerinted az emberek 99%-a ugy vesz jegyet, hogy fogalma sincsen, hogy milyen kondiciokkal vette? Inkabb mondd meg a legitarsasagot, es valaki kikeresi neked, hogy legkozelebb mar menjen egyedul is.
2016. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%

> hát bocs de ez extra hülyeség. uganis ők 99%-ban csak a feladandó poggyászról írnak, de a felvihető kézipoggyászról kb semmit.


Na ne hülyéskedj kismókus!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

ebből se derül ki minden de azért köszi.


na most azt nem értem h mégis 10 kilóval mi az istent lehet kezdeni? hát a laptop meg némi ez az, kamera, fényképezőgép aztán máris megvan. a feladandó 20 kg detto, ez egy vicc. akkor hogy lehet mégis nagyobb /súlyosabb táskát vinni magunkkal? én lemértem, de pl az én kézim olyan 25 kg és a feladandó kb 70 kg.. most akkor ezt hogyan? vagy bízzunk benne h nem vezsik észre?

2016. nov. 25. 11:23
 8/36 anonim ***** válasza:
72%
Most mar biztos vagyok benne, hogy kamukerdes. Azon hogy 1x1x1 (persze a megfelelo szamokkal) es x kilo lehet, mi nem egyertelmu? 70 kilo mar nem minosulhet poggyasznak. Hova mesz te ennyi cuccal? En anno 9 kiloval 3 honapra masik kontinensre koltoztem... pedig no vagyok, es a hajvasalotol kezdve laptopig minden volt nalam.
2016. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

nem értem hogy csináltad, nekem a 70 kg-ba is éppen csak a legfontosabbak férnek bele.


ezmeg kiakasztó:

"On very busy flights we may have to ask some of our passengers to check hand baggage into the cargo hold if our overhead compartments are full – even if your hand baggage is within the permitted size and weight limits. In these situations we recommend that you remove any travel documents, ID papers, medication and fragile or valuable items from your carry-on bag."


aha szóval akkor mit is adjak egyáltalán le? szedjem ki a törékeny sé stb személyes dolgokat, amikor csak az van a táskában? ugye visz az ember 4 db kamerát, 2 db fényképezőgépet, az ezekhez tartozó 10-12 tartalék aksit stb stb, na most ezt komolyan gondolták h majd az ölemben tartom? áhh hihetetlen na.

2016. nov. 25. 13:19
 10/36 anonim ***** válasza:
70%
"4 db kamerát, 2 db fényképezőgépet, az ezekhez tartozó 10-12 tartalék aksit stb stb,...." - nem. Hacsak nem te vagy Terry Richardson, aki epp megy fotozgatni a Victoria's Secret angyalokat Londonbol New Yorkba, akkor egy atlagos ember nem visz ennyit. Egy atlagos ember megragadja a telefonjat, meg a toltojet, es elindul. Vagy max. a nyakaba akaszt fenykepezogepet a tokjaban a hozzavalo 2 masik kabelt meg bedobja a borondbe. Szoval itt szerintem nalad logisztikai problemak lesznek. Bar tovabbra sem tudjuk hogy mi celbol es hova szeretnel menni? Szoval, mi celbol es hova?
2016. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!