Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-nél feladott poggyászb...

Wizzair-nél feladott poggyászba mi kerülhet? Kolbász, számítógép pl?

Figyelt kérdés

Ki kell nyitnom a bőröndöt a reptéren? Azért kérdezem, hogy mennyire kell elpakolnom a nem publikus dolgaimat..

Ha még azt is tudná valaki, hogy kb mennyi idővel kell kiérni az indulás előtt..


2016. dec. 6. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabaly, hogy sosem teszunk ertekes dolgot a feladottba, mert eleg gyakran megeshet, hogy sosem latod viszont pl. a laptopodat. Hacsaknem tulsulyos a feladott borond, akkor nem kell kinyitnod, de a kezit mindenkepp ki kell nyitnod a biztonsag ellenorzesnel. 2 oraval elobb ajanlott kierni.
2016. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
50%

Szia.

A bőröndöt nem kell kinyitni csak be kell adni. Ami nálad marad (nálunk asszem 3 táska) abba lehet pakolni, én laptopot is vittem nem tűnt el mert amint átmész a röntgenkapun ott lesz mert azokat a cuccokat tálcába kell belerakni és ott a szemed előtt átkutatják. Elmondják hogy 2 órával elöbb mert mire bekerülsz a kapuhoz az elég sok idő. Ha még bármi kérdésed van nyugodtan írj, én Brusselbe mentem Wizzairral. Jó utat :)

2016. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Drága második, a kérdező a feladott poggyászba akár számítógépet tenni. Tudod, amit feladsz a check-in pultnál és majd a leszellas után a szalagon kapsz vissza...

Értékes, vagy törékeny dolgot ne rakj a feladandoba

2016. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

Akkor a gép marad. :(

De a kolbász mehet? Csomagolására van valami szabály?

Nagy kés is kerülhet a feladott poggyászba?

Nagyon köszönöm.

2016. dec. 6. 19:32
 5/15 A kérdező kommentje:
Készüljek fel, hogy valószínűleg sérül majd a feladott poggyász? Tehát olcsó bőröndöt vegyek, amit nem sajnálok?
2016. dec. 6. 19:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy sérülni fog, de sérülhet. Igen, mehet kolbász, miért ne mehetne?


[link]

2016. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A laptopot meg belerakhatod a kezidbe is.
2016. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ami érték azt csakis kézibe, aztán ami tiltott, azt nyilván úgysem tudod, ugye kések, de még a coca-cola sem :)


láttam én már bent nemzetközi repteret, ahogy az automata osztogatja el a feladott bőröndöket, na meg ahogy a szállítók dobálják, sztem ha te látnád, te sem tennél többet bele soha semmi értékeset. szó szerint megfogja azt hóóóóóórukk arrébb 20 m vagy be a kocsiba stb, ahogy sikerül. úgyhogy oda csak ruhát vagy amit nem sajnálsz.

2016. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én vittem már számítógépet(kétszer) és monitort is (kétszer). Minden alkalomma minden épségben megérkezett. Persze ez nem garancia, csak mondom.

Mondjuk nem lett volna nagy tragédia, ha eltűnik.

2016. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és kolbászt vihetsz, de nekem a sült hurkát bombaként érzékelte a gépük és visszhívtak a biztosnági szobába és ki kellett nyitnom miatta :)
2016. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!