Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit lehet csinálni akkor ha...

Mit lehet csinálni akkor ha ismerősömnek lefoglatam egy repülöjegyet de nem tud eljönni azon a napon?

Figyelt kérdés

A ryanair járatára foglaltunk.

Még a checkin nem volt meg.

Azt esetleg lehet hogy beírom a check in nél másnak a nevét?


2017. jan. 1. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mondjuk sokra nem mész vele, ha nem arra a névre van foglalva a jegy. Fuss neki megegyszer, hogy mit akarsz kérdezni.
2017. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eladhatód de senki nem fogja megvenni. Kifizeted a névátírás költségét és bárki nevére írathatod.
2017. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Mondjad az ismerősödnek, hogy tudjon elmenni azon a napon. Ha nem tud mégse, dobd a kukába az emailt.

Amúgy van az indexnek egy elég kihalt fóruma, ott szoktak ilyen visszamaradott repülőjegyeket árulni, én személy szerint mindig jókat derülök azon a naivitáson, amivel megpróbálják másra rásózni.

2017. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már az indexes fórumot nem is írtam mert ott még soha senki nem adott el jegyet.
2017. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem az a gond hogy nincs kinek eladni a jegyet inkább a név a gond.

Mert simán odaadnám másnak a jegyet ajándékba csak nem biztos hogy elfogadja a rendszer másnak a nevét.

2017. jan. 1. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Ryanair honlapján ott van pontosan leírva, mennyibe kerül a névátírás. 37400 Ft (ha a check-in előtt, online intézed), nem tudom, hova mész, de vélhetően olcsóbb új jegyet venni.
2017. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha az előző megjegyzésedet beírtad, valami nagyon fontosat nem értettél meg az életben.

Olvasd el a foglalási feltételeket különös tekintettel a névváltoztatási díjra.

2017. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"csak nem biztos hogy elfogadja a rendszer másnak a nevét"


Becsekkoláskor már nem kell nevet megadni, az a név fog szerepelni a beszállókártyán, akinek a nevére meg lett véve a jegy. Csak az utazhat, akinek a nevére a jegy szól.

2017. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. :)

Az lesz akkor végül, hogy simán csak nem jön el.

2017. jan. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!