Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mekkora bőrönddel érdemes...

BonnieFan kérdése:

Mekkora bőrönddel érdemes repülni?

Figyelt kérdés
A családommal egy Egyiptomi nyaralást tervezünk. Repülővel mennénk, de gondban vagyunk azzal, hogy mekkora bőröndöt vegyünk. Én nagyon sok történetet hallottam elveszett bőröndökről, ezért én a kabin méretűeket pártolom, viszont az édesanyám szerint az nagyon kicsi és nem fér bele semmi.

2017. jan. 6. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyiptomba felesleges nagy bőrönddel menni. Elég egy kézipoggyász méretű vagy kabin méretű bőrönd is. Két okból is. Szinte minden sarkon vagy a legtöbb szállodában van mosoda, ami olcsó, és szépen mosnak. A ruhák is olcsók, tudsz ott is venni 1-2 pólót.
2017. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, eleg gyakran repulok, es sok minden vackot szeretek magammal hurcolaszni, de mikor 2 hetre mentem is nyaralni eleg volt egy standard meretu kabin borond (56cm magassagu ha jol emlekszem).
2017. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért érdemes nagy bőröndöt vinni, hogy az ott vásárolt holmikat legyen miben hazahozni :-) Charteren nem szokott eltűnni a bőrönd.

Amúgy én a drágább és fontosabb (nehezen pótolható) holmikat a kabinbőröndbe teszem, a többit feladom.

2017. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!