Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A WizzAir internetes utasfelvé...

A WizzAir internetes utasfelvételénél csak én nem adtam meg semmi személyes adatot, a néven kívül?

Figyelt kérdés

A RyanAir kért az édesanyám leánykori nevétől kezdődően, az útlevél számán keresztül a kutyám szemén színével bezárólag mindent. A WizzAir nem, vagy csak elrontottam az egészet?

Sehol semmi ablakot fel nem kínált, amit ki kellene töltenem.


2017. jan. 16. 00:53
 1/7 anonim válasza:
95%
Én egy éve utaztam wizz air -rel , nekem nem kért semmi ilyesmit. A nevemet kerte meg a bankszamlaadatokat de azt ugye a fizeteshez.Nekem a repteren sem kellett semmifele utlevel es egyebek csak a szemelyigazolvanyom meg a beszallokartya...ennyi :)
2017. jan. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem check-innél kérte a személyi ig. számomat és a lejáratát is még szeptemberben.
2017. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudom hallottál-e arról, a schengeni övezet büszke polgára vagy.

Szabadon utazhatsz.

2017. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha Schengeni övezeten belül repülsz, nem kèr semmit. Ezt kène màr felfogni ìgy 10+EU tagsàg utàn vègre.
2017. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

3-as: ez nem magyarázat... mert Ryanair-nél a schengeni övezetnél is kéri a személyid számát ;)


Kérdező: wizzair-nél nem kell ilyesmit kitölteni,ha schengenen belül utazol

2017. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kért ilyen adatot, akkor nem kell.

Elég össze-vissza van. Légitársaságtól is függ, meg attól is, hogy éppen milyen oldalon foglalod. Nekem is volt, hogy kért valamilyen igazolvány számot, van, amikor meg csak nevet, van, amikor meg még egyéb adatokat is.

2017. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
wizz nekem nem kérte schengenen kívülre sem
2017. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!