Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Amennyiben egy 07:05-ö repülőj...

Amennyiben egy 07:05-ö repülőjárattal szeretnék menni (otthon előre becsekkolok) akkor csak olyan 05:30 és 05: 45 között tudok a reptérre kiérni. Elérhetem így a járatot?

Figyelt kérdés
Főleg ha nagy a forgalom reggel
2017. jan. 25. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Siman. En altalaban egy pentek reggeli jarattal megyek, repteren csekkolok be, de megis kb. 20 perc alatt vegzek mindennel, es mar a kapu fele setalok.
2017. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki ilyen nagyon pisis, az menjen orvoshoz, pszichológushoz, mert ez kezelhető, így pedig tönkreteszi az életét.

A pisilési ingert okozza normál esetben a sok kávé, tea, energiaital, cola is. Valamint a mostanában divatos szűk csípőnadrág, mert az övpánt éppen a hólyag magasságában van és összenyomja.

Szóval, ha a vízhajtó italok csökkentése, kényelmes ruházat sem segít, akkor orvos. A buszok - mostanában a távolságik is csak 3-4 óránként állnak meg. Ezt egészséges ember simán kibírja.

2017. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem ide szántam ezt a választ :-)
2017. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért néztem egy nagyot :D
2017. jan. 25. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs feladott poggyászod, simán.
2017. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!