Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air A321-es gépen, azon...

Wizz Air A321-es gépen, azon belül az utastér hátsó részén hol jó ülni?

Figyelt kérdés

Nem minden szélső üleshez jut egy ablak, van olyan sor ami pont ugy esik, hogy az előtte lévő ablakon alig lehet kilátni, a mögötte lévőn meg már nem lehet.

Esetleg valaki, aki 26-os sortól hátrébb ült és emlékszik az ülésszámára, tudna segíteni?

Tudom, nem olyan lényeges, hol ül az ember, de ez egy négy és fél órás út lesz, ezért lenne fontos. Köszönöm előre is!



2017. febr. 12. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen hosszú utnál arra is gondolj, hogy ha bealszik valaki neked meg klotyira kell menned, akkor az sem kellemes. Gondolom nem fogsz 4 és fél órán át nézelődni, szóval szerintem túlkomplikálod a dolgot..
2017. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Hacsaknem eleted elso repulese lesz, akkor en semmikepp nem ulnek az ablak melle. Hatra hatra ulnek, hogy kozel legyen a mosdo, meg a folyoso melle hogy ne kelljen atmasznom senkin. De egyebkent ulesvalasztaskor adnak egy rajzot, amin valaszhatsz, ott be tudod loni nagyjabol.
2017. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hárman megyünk, tehát a mosdó nem probléma. Nekem nem az első repülésem lesz, de akikkel megyek, nekik igen. Ezért komplikálom túl :)
2017. febr. 12. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik sor jó lesz hátul, lehet, hogy nem pont közepén lesz az ablak, de biztosan ki lehet látni.
2017. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!