Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van olyan repülőjegy kereső...

Van olyan repülőjegy kereső oldal, ahol nem kell megadni az úti célt, csak elég az időpontot?

Figyelt kérdés
Tehát, tegyük fel, áprilisban egyik hétvégén ráérek, mennék valahová városnézésre :-) Van ilyen oldal?

2017. febr. 27. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, mivel a jegy csak egy adott járatra érvényes, más géppel, meg más irányba más árat kapsz.
2017. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt én is tudom, hogy egy jegy csak egy adott járatra érvényes, de azt írod "más géppel, meg más irányba más árat kapsz." - nyilván.

Mint ahogy egy adott iránynál pl. Budapest- Barcelona is ki tudja listázni, hogy Wizzair-el 25 ezer ft, Ibéria-val 135 ezer ft, stb. Más gép, más ár...

Ha ezt így tudja szűrni, akkor miért nem tud időpont és ár szerint szűrni? Az úti célnál meg szépen felsorolja, hogy London, Milánó, stb.

2017. febr. 27. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azair.eu, skyscanner, kayak

beállítod az adott időpontot, a célállomásnak meg beírod hogy bármi, XXX vagy mediterrán szigetek, vagy amit akarsz.

A szűrőfeltételeket kell jól beállítanod.. Pl pénteki indulás, vasárnapi érkezés, max 3 nap.

Ha ihletet szeretnél, kayak explore, vagy google flight search, esetleg drungli.com

2017. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Gyakorlatilag azt akarod, hogy az általad választott társaság biztosítson helyet neked egy adott időpontra, aztán eldöntöd, hova utazol akkor, vagy egyéltalán utazol-e.

Ha találsz ennyir primitív társaságot, ne utazz velük, mert gépeik karbantartása is ilyen pongyola módon történik!

2017. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért 3-asnak sikerült megértenie, hogy mit szeretnék :-)

Köszönöm, 3-as! A skyscannert próbáltam, csak nem tudtam, hogy azt be lehet írni, hogy xxx és mivel semmit nem írtam be a célállomásra, ezért nem is adott ki semmit :D


3-as, ugye Te vagy az, aki mindig leszólja azt, aki utazási irodával akar utazni és nem repülővel? Mert titkon reménykedtem benne, hogy ha erre jársz, Te fogod tudni a választ :-)

Na jó, bevallom: én meg az vagyok, aki Rád szokott szólni, hogy ne nevezd baromnak a kérdezőket, stb. Azért már fejlődtél ám, sokat :-)


Köszönöm a segítséget :-)


(Akkor is segítettél volna, ha tudod, hogy én vagyok az, aki időnként Rád szól? :-) Én nem haragszom ám Rád, csak a mások lebarmolása viselkedésedre :-) )

2017. febr. 27. 12:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam - ez szuper!!! :-) KÖSZÖNÖM 3-as :-)
2017. febr. 27. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

#4

Ez most komoly vagy csak áldebilkedsz?

2017. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a szuper? Hogy az XXX kódot beirva a "nincs ilyen repter" hibauzenetet kapod?
2017. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!