Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet csak ár és úticél...

Lehet csak ár és úticél alapján keresni fapados járatot valahol?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek, ahol nem kell feltétlenül megadni, hogy mikor szeretnék indulni és visszautazni (még hozzávetőlegesen sem), mert nekem mindegy, hogy márciusban vagy szeptemberben tudok megcsípni egy jó ajánlatot. De eddig minden repjegy-kereső oldalon, amire rábukkantam, kötelezően meg kellett adni a dátumot is.

Ha esetleg van olyan oldal, ahol a legolcsóbb utakat listázza, az nagyon jó lenne (úticélt meg majd választok ár alapján;)).



2013. febr. 6. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden légitársaság oldalán van ilyen nézet a keresésnél, vagy +-3 napot keres (tehát lényegében az általad megadott dátum körüli teljes hét), máshol havi nézet is van, az easyjetnél tuti. A többinél lapozgatni kell.
2013. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát pont ezt a +-3 napos keresést akarom kicselezni. Ja, és olyasmire gondoltam, ahol össze tudom hasonlítani a különböző társaságok árait. (Tudom, tudom, nem elég, hogy spórolok, még lusta is vagyok lapozgatni, de hátha valaki csinált már egy kényelmesebb megoldást. :))
2013. febr. 6. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit keresel azt az Azuon nevű progi tudja. Igaz, nem ingyenes, bár demo verziója is van. Mondjuk azért uti célt nem árt beállítani, mert túl sok kombináció van különben.


Illetve azért az elég valószínűtlen, hogy valaki mindegy mikor, mindegy hova akar menni. Valljuk be, nem ez az általános. :))

2013. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem ez az általános, de én már csak ilyen fura módon utazok. Azért vannak helyek, ahová nem annyira vágyakozom, úgyhogy az úticélt még csak-csak meg tudom adni, de nem az időpont a mérvadó. :) Megnézem a programot. Köszönöm a választ!
2013. febr. 6. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó progi, ha komolyan gondolod akkor megéri megvenni is akár.

Mondjuk főleg átszállásos kombinációk keresésére nagyon jó. Ha csak Budapestről indulva repülni szeretnél bárhova, mindegy, csak olcsó legyen, arra felesleges, mert azt kézzel is könnyedén végignézheted wizzairnél és ryanairnél. Náluk találod a legolcsóbb árakat. Pár hetet végigkattintgatni nem olyan nagy feladat.

2-3 hónapnál messzebbre nézegetni az árakat pedig teljesen felesleges. Kizárt, hogy pl. őszre találj most jó árat bárhova is. Majd nyár végén van annak az ideje.

2013. febr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon kevés ilyen oldal van, aminek az az oka, hogy nem létezik olyan, hogy repülőjegy ár ez mindig ad hoc számolódik ki. De ezt gondolom, nem kell ecsetelnem.

Van azonban pár olyan oldal, ami logolja a felhasználók keresési eredményeit, amik jó esetben pár napig még validnak mondhatók, és kiteszi ezeket.

Magyar viszonylatban én a bogAIR-t javaslom: [link] , itt akár térképen is kereshetsz: [link]

Ha az angol nem akadály, van két olyan oldal is, ahol kifejezetten csak ezek között a logok között lehet keresni, az egyik az [link] (ami egy ausztrál site, európára, vagy inkább Magyarországra nem túl erős), illetve a [link] .

Ha a francia nem akadály, a liligo-nak is van egy szuper kis keresője, ami teljesen felxibilis (nem kell konkrét időpontot megadni): [link]

Ezek mind repülőjegy keresők, nem utazási irodák, így a végén légitársasághoz dobnak.

Légitársaságok közül a KLM-nek is van ilyen eszköze: [link]

remélem tudtam segíteni!

2013. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó; külön köszi a linkeket. Nagyon jó oldalak, és még a korlátolt francia tudásom is elég ahhoz, hogy eligazodjak az oldalon, amit küldtél (a magyar oldalakról már nem is beszélve). :)

2013. febr. 7. 10:39
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm az előző válaszokat. Én annyival fejelném meg, hogy nem találok olyan keresőt, ahol a desztinációt nem kell beírni, csak a dátumokat. Nagyon elfoglalt vagyok, össze-vissza dolgozom, minden az utolsó pillanatban derül ki. Ezért csak 2-3 napokra tudnék elugrani, da akár a kalsszikus last minute-tel is. Vagyis kimenni a reptérre hátizsákkal, és bárhová, ahová olcsó a jegy. Van most még ilyen? A csomagolás miatt jó lenne, ha mondjuk járatindulás előtt 4 órával látnám, hogy hova vannak jegyek olcsón, mert nem mindegy, hogy Bergenbe, vagy Eliatba kell csomagolni éppen.
2018. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!