Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megy e repülő járat San...

Megy e repülő járat San Marinoba vagy Riminibe Budapestről? És kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szeretnénk menni Olaszország fent említett városába és kb mennyi lenne egy repjegy ha még most lefoglalnánk ? Valamint az is lehet hogy még járat sem indul 😂 Bp-ről. Szóval aki tud segíteni valamiben annak előre is köszönöm ❤

2017. febr. 27. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Skyscanner.hu, momondo.com.
2017. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rome2rio.com
2017. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
San Marino egy ország, Rimininek meg nincs reptere, de Bolognába lehet repülni, onnan már közel van.
2017. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

San Marino hiába külön ország, ha az egész egy harmincezres városka egy hegyoldalban. Nincs repülőtere, kivitelezhetetlen is lenne.

Rimininek van repülőtere, Felliniről van elnevezve, de forgalma nem nagy, most nem is találtam hirtelen olyan járatot, ami oda megy (belföldi olasz járatokat néztem csak).

Én is Bolognát javaslom, oda megy a Wizzair. San Marinót én is kinéztem magamnak, még nem tudom, összejön-e (nekünk Firenzében lesz a szállás, onnan hosszadalmasabb).

2017. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!