Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Legtöbben miért leghátulra...

Legtöbben miért leghátulra foglalnak ülőhelyet, mikor van 2 euroért is kicsit előrébb?

Figyelt kérdés

Sőt azt vettem észre leginkább a jobb oldalra vásárolnak.

Mondjuk Én is ! :D


2017. febr. 27. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnálják az a 2 eurót.
2017. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,hiszen hátrébb 4 volt! :)
2017. febr. 27. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Az olcsó üléseknél az ablakból általában látszik a szárny (vagy nincs is ablak) hátrébb viszont egyáltalán nem lóg bele a kilátásba. Elöl meg ugye drága... Én meg pont mindig a bal oldalra veszek jegyet, nem tudom, hogy miért :)
2017. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nsgyon sajnálnék két eurót adni valamiért, amit ingyen is megkaphatok.
2017. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hátsó ülések nemcsak a kilátás miatt jobbak (hiszen a folyosói ülések is drágábbak). Egyszerűen közelebb vannak az ajtóhoz és emiatt hamarabb tudod elhagyni a gépet, ami sétálós reptereknél azt jelenti, hogy akár 5 perccel is hamarabb lent lehetsz. Ez nem hangzik soknak, de ha épp ezen múlik, hogy egy órával hamarabbi vonatot vagy buszt érsz el, avagy kígyózó sor lenne az útlevélellenőrzésnél, akkor már mindjárt megéri az plusz 2 euró.
2017. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hátul sokkal biztonságosabb.

Ha pl. a repülő eleje nekimegy egy hegynek, hátul még gyorsan ki lehet ugrani belőle...

2017. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen,végül is a kilátásra nem gondoltam,de igaz! :)

A folyosó melletti nem drágább,soronként van ez árazva.

Gép elhagyása miatt jó a kijárathoz közel,ez is igaz,de nem azért,amit az utolsó vicces kedvű kommentelőnk írt! :D

Egyébként Én is csak a becsekkolás miatt fizettem,jól kitalálta a Ryanair! :) Tök mindegy lenne hol ülök...


Köszi a válaszokat! :)

2017. febr. 28. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tökmindegy hol ülsz, nem kell fizetned az ülésért... 4 nappal indulás előtt ingyenes a check-in és dob egy random helyet (ami maradt...)
2017. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én sokat repülök, és inkább kifizetem a helyfoglalás díját, de igyekszem mindig nagyon előre, vagy nagyon hátra ülni - az oldal mindegy, a lényeg csak az, hogy ne a szárnyak mellé. Nagyon érzékeny a fülem, és a szárnyak (turbinák) mellett ülés nagyon megvisel, utána napokig fáj és sípol a fülem. :(
2017. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8-as ,ez igaz,de szeretem ha előre le van tudva visszafelé is! Nem fogok kint ezzel bohóckodni,vagy lesz netem,vagy nem és szaladgáljak ott kinyomtatni is! Tudom,tudom,már nem muszáj,rajta lehet a telon is,de jobban szeretem a kézzelfogható dolgokat! :)

Utolsó,igen,Én is hátul szeretek ülni,/a 33 sorban,de azt lefoglalták most előttem,/úgy belátom az egész gépet! :)

2017. márc. 1. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!