Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőre kézipoggyászban fel...

Repülőre kézipoggyászban fel lehet-e vinni plüssállatot?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak van egy plüss Micimackója, és szeretnénk felvinni a fedélzetre. Vajon megengedi a British Airways?

2017. márc. 9. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
miért ne vihetnéd?hacsak nincs bomba benne :)
2017. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Micimackó szerencsére nem szerepel a kézipoggyászban nem szállítható tárgyak listáján.

185/2010 EU rendelet 4-C függeléke [link]

Simán vihetitek Micimackót BA-n és más járaton is. Ez nem a légitársaságtól függ, mivel az utasbiztonsági ellenőrzés egységes, bármilyen járattal utazol is.

2017. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy megengedik.
2017. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne? Ez most komoly...?
2017. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor én kiköltöztem ide Kanadába, akkor a kézibőrönd macikkal volt telis-tele. Tehát első kézből tanúsíthatom hogy több tucat macival sincs gondja senkinek.


Én inkább arra hívnám fel a figyelmet, hogy utazásban közben könnyebben vész el az ilyesmi és az bizony nagy baj. Különösen ha transzatlanti útra mész, nagyon nehéz lesz bármire félholt álmosan odafigyelni. Fejben (sőt akár írásban) érdemes tartani listát amin az ember darabonként végigmegy mint a hülye (mert az leszel a végére): útlevél, pénztárca, kistáska, nagytáska, gyerek, gyerek táskája, gyerek mackója. Így.

2017. márc. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Eh, hát pont azt hagytam le ami a legfontosabb: ezen a listán végigmész ahányszor felállsz egy helyről, hogy elmenj a következő helyre. Repülőgép ülés, reptéri mosdó, kajálda, múzeum, bármi.
2017. márc. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!