Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » KLM-nél mennyire nézik szigorú...

KLM-nél mennyire nézik szigorúan a kézipoggyász méretét?

Figyelt kérdés
Van egy kézipoggyászom, ami nagyjából 2 centivel szélesebb mint a megengedett méret. Milyen tapasztalataitok vannak a KLM-mel? Fognak szívózni? Egyébként Budapest-Amszterdam járat.
2017. márc. 30. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Miert olyan nehez x centit vinni, ha x centire kotottel szerzodest? Ok sem Eindhovenben raknak ki, mikor Amszterdamra vettel jegyet, mert "hatha nem szivozol".
2017. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert ekkora bőröndöm van és nem akarok x ezer forintért venni egyet, amit használnék két évente egyszer? Ilyenkor maradjál inkább csendben, ha csak ilyen választ tudsz adni
2017. márc. 30. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Hat, en csendben maradhatok, csak majd te is ugyanilyen csondessegben fizesd a csekket nekik pluszban (mert eleg irritalo, amikor a hozzad hasonlo "remelem, atcsusszanok, mert a gyakorin azt mondtak"-emberkek tartjak fel a sorokat), ami eleg sokszorosa lesz egy sima kis kabinborond aranak (amibol, ha veszel egy atlagos meretut, azt a legitarsasagok 90%-nal hibatlanul tudod hasznalni, es kb. 20-30 eurobol megvan). A bunti nem ennyi lesz :D.
2017. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Én két hete repültem meg ugyanezt egy elég nagy túratáskával, semmi nem volt. Ami felfér amúgy a fej fölötti kis tartókba azzal nem szívóznak. Visszafelé el akarta venni tőlem a nő, mondván tele van a gép és sok a csomag, és hogy ez nagy és ha nincs szükségem rá ő inkább feladná. Mondtam neki hogy ismerem én a boyokat Ferihegyen, nem a sebességről híresek, nem hagytam, hogy elvegye. Beletörődött és ment tovább. Szerintem ne aggódj azon a 2 centin.
2017. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, csak a fapadosoknál centiznek.
2017. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fapadosok sem centiznek amennyire gondolnád, a Ryanair sizer például 21,2 x 41,2 x 58 cm. Ugyanakkor az is kétségtelen, hogy a KLM sokkal kevésbé valószínű, hogy egyáltalán használja a sizert annyira hogy nem is tudom hirtelen mekkora a sizer valójában -- a Ryanair, Delta, United és az Air Canada sizerek valódi méreteit tudom fejből de a KLM-ére még google-val sem találtam semmit.


Kérdező, a szélesség amúgy sem akkora gond. Amire figyelj, az a súly, ha okuk van rá, akkor megkérhetik, hogy mérd le a kézipoggyászt, erre minden légitársaságnál számítani kell, teljesen váratlanul, akkor is ha a társaság általában nem szokta. Nekem egyszer az AA szólt be, hogy tessék szépen lemérni a kézipoggyászt...

2017. márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem nézik, kivéve, ha túl sok kézipoggyász van, és nem férnek fel a repülőre.

Pl. most voltam Amszterdamban, teljesen teli volt a gép, odajöttek, megkértek, hogy rakjam be a ketrecbe, mert nem fogom tudni felrakni a tárolóba. Épp nem fért bele (mert a laptopom is a kézipoggyászomban volt), megkértek, hogy adjam fel. De végülis nem a méret miatt, másnak is fel kellett adnia, annak is, akinek kisebb kézipoggyásza volt.

2017. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!