Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki tud segíteni, hogy...

Valaki tud segíteni, hogy jelenleg mi szűkséges ahoz, hogy az USA-ba utazzak?

Figyelt kérdés

Ugye ki kell tölteni egy ESTA kérdőívet.

Aztán olyanokat hallottam, hogy csak return jegyet lehet venni, mivel ugye nem maradhatsz ott (hagyjuk a vízumos dolgokat, nem vagyok állampolgár).

Úgy tudom 90 nap a "nyaralási" idő. Akkor tudok olyan return repülőjegyet venni aminek 80-89 nap múlva érvényes a return része?

Másrészt, én nem mondhatnám azt, hogy csak azért odaútra szóló repülőjegy mert egy másik reptérről szeretnék hazautazni?

Ha valaki tapasztalt utazó kioktatna engem, azt megköszönném!



2017. ápr. 6. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Feleslegesen bonyolitod az egyszerut. Egyreszt, veszel egy jegyet mondjuk aprilis 5-re, aztan veszel egyet vissza julius 5-re. Senki nem gatol meg benne. Altalaban 365 nappal elobbre lehet jegyeket venni. Ezt a masik reptereset meg nem ertem. Mondhatod, persze, de attol ok meg mondhatjak, hogy oke, akkor lassuk a masik repterrol haza szolo jegyedet, es kesz.
2017. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megveheted külön is a két repjegyet, a lényeg az, hogy legyen max 90 nappal későbbre datált, kifelé szóló repjegyed.
2017. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja, hogy ott fel kell mutatni a visszafele szóló repjegyet is. Így már értem.

Ha az nem lenne, nem engednének kicsekkolni?


Az igazság az, hogy nem tudom még mikor akarnék visszamenni.

2017. ápr. 6. 15:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy kicsekkolni nem, de valoszinuleg be sem engednenek.
2017. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben turista vagy, és nincs vissza repülőjegyed, nem fognak beengedni. Ez a lènyeg. Az hogy nem a belèpèsi reptèren hagyod el az orszàgot, az mindegy, de jegyednek kell lennie. A màsik, hogy szàmìts alapos kèrdezősgötèsre, mert 90 nap nem egy tipikus turista időtartam.
2017. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Mit kéne mondanom, ha kérdezősködnek?

2017. ápr. 6. 17:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg tudtommal azt is kell igazolni, hogy hol fogsz lakni, szállásfoglalással, vagy annak a nyilatkozatával akihez mész.
2017. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

"Az igazság az, hogy nem tudom még mikor akarnék visszamenni."


Az igazság az, hogy a kérdéseidből az tűnik ki, hogy egyáltalán nem akarsz visszajönni.

(Ami a magánügyed.)

A becsekkolásnál viszont ránézésből kiszúrják ha izgulsz...

2017. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszù tartózkodàsnàl egy átlagos bevándorlàsi tiszt is kemènyen megizzaszt. Mindent igazolnod kell majd. Hol szállsz meg, milyen munkád van hogy ennyi szabadsàgod van, stb, stb. Ha egy keményebb tisztet fogsz ki, akkor pedig nagy esèlyed van az ùn. màsodlagos ellenőrzèsre, amikor egy külön helyisègben kèrdeznek ki de alaposan. Nagyon kèszûlj fel az ùtra, mert a Trump éra òta a tisztek a sima turistákkal is szigorùbbak.
2017. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindent igazolni kell, rengetegen szeretnének így bekerülni, így szűrik rendesen. Nem idióták kérdezgetnek a reptéren, hanem szakemberek. Pl. már az is gyanús ha nincs munkahelyed otthon, mondván, hogy miért költesz három hónapos útra ha munkanélküli vagy. Mindenki tudja, hogy hosszú útra olcsóbb ha oda-vissza van jegyed, így gyanús ha csak egy útra foglalsz. Ha nem tudod a pontos napot vegyél olyan jegyet ami módosítható. Nem érdemes játszani, mert rengeteget veszítesz ha nem engednek be, senki nem fogja kifizetni neked a repjegyet és az egyéb utazási kölcségeket.
2017. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!