Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Olcsó repülőjegy?

Olcsó repülőjegy?

Figyelt kérdés
Sokszor repültem már , mindig düsseldorf - budapest viszonylatban . Mindig a germanwings oldalán közvetlen vettem a returjegyemet ami 249€ volt csomaggal együtt . Most az opodo-n találtam jegyet 156€ retur . Ugyancsak germanwingssel . Nem vagyok ebben annyira informált sajnos , szóval a kérdés , hogy miért olcsóbb ez a jegy , van e valami buktatója vagy valami "kisbetűs" rész amire figyelni kell ?

#repülőjegy #repülés #Germanwings #düsseldorf-budapest repjegy
2017. máj. 10. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanerre a járatra mennyi a GW oldalán?
2017. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a csomagért külön kell fizetned. Ebben csak egy meghatározott méretű kézipoggyász lehet benne.
2017. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ez ugye csak vicc, hogy te eddig ezert a jegyert, ezen a vonalon 249 eurokat adtal ki? Itt keresgelj ezentul: skyscanner.hu, momondo.com, azair.eu. Es 10-15 ezer forintnal tobbet ne fizess erte, csak ha nagyon muszaj az adott datumon menned. 15 ezer kornyeken fapadosok vannak, de meg feladott csomaggal egyutt sem lesz tobb 20 ezernel.
2017. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen mindig ennyiert vettem , dortmundból sokkal olcsóbb lenne repülni , de az nekem 180km ide . Csak düsseldorf vagy köln jöget szóba és valamiért mindket helyrôl ennyibe kerül a jegy .
2017. máj. 11. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem pontosan értem, mi a jó abban, hogy 250 vagy 150 eurót adsz rendszeresen valamiért, ami amúgy 100 euró másutt. (Egy retúr Budapest Dussledorf kb ennyiből kihozható.)

De OK, neked van igazad. Opodo. Emlékeim szerint az elmúlt 1 - 1,5 évben semmivel nem olcsóbb az opodo, mint pl az expedia vagy a kayak, ráadásul picit macerásabb az opodon jegyet venni: csak adott kártyákra ad kedvezményt, viszont ha nincs olyan kártyád, akkor minden nagyon drága. Csak tipikus példának mondom: mit csinálsz, ha viabuy prepaid mastercard kell ahhoz, hogy 20 euróval olcsóbb jegyet kapjál?

Szóval vidd végig a foglalást, de mielőtt megvennéd a jegyet, nézd meg több keresőn keresztül is.

2017. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam , hogy ez jobb . Azt írtam hogy eddig így vettem , a www.germanwings.de oldalon ....
2017. máj. 11. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Valoszinü, hogy a Germanwingsnel nem fogsz talalni olcsobbat. A repülöjegyek ara naponkent valtozik, es minel hamarabb foglalsz, annal olcsobb. Ha pl. holnaputanra foglalsz egy jegyet, akkor az joval dragabb, mintha szeptemberre foglalnal. Azonkivül, ha ünnepnapok benne vannak, akkor is dragabb a repülöjegy. Olyan is van, hogy te kb. 150 EUR-ert vetted a jegyet, a melletted ülö pedig 250 EUR-ert. Aggodnod nem kell, nincs kisbetüs dolog, amire figyelni kell. Egyebkent en a flugsupermarkt.com-on hasonlitom össze a rep. jegy arakat, ez egy nagyon jo oldal. A jegyek ara attol is függ, ki az Anbieter. Kivalaszthatod itt a flugsupermarkt-on, hogy nonstop, 1 Stop, stb. Nem tudom, hogy az Airberlin-nek van-e ez a destinacioja, ha igen, az meg egy jo arban lehet.
2017. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiegeszitem- Az airberlinnek van ez a Destinatioja: DUS-BUD 200 EUR, mit einem Stop, inkl. Gepäck.
2017. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. máj. 15. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!