Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi történik, ha nem jelenek...

Mi történik, ha nem jelenek meg a reptéren?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hogyha az utazáskor egyszerűen nem jelenek meg a reptéren, ezáltal ugye nem is utazok, akkor ennek van jogikövetkezménye? Kell fizetnem érte? Kifizetem természetesen a jegyemet de nem megyek el az útra. Egyébként egy Debrecen-Milánó út lenne a Wizzairrel.

2017. máj. 14. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kovetkezmenye,legfeljebb a beszallas ideje alatt bemondjak a nevedet a hangos bemondon.
2017. máj. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt!:) ez megnyugtat kicsit
2017. máj. 14. 08:24
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Jön a tek, es rad rugja az ajtot, utana pedig 100 millios pert akaszt a nyakadba a legitarsasag. De amugy viccen kivul, no para. Velem mar nem egyszer elofordult, hogy elpazaroltam jegyeket, mert epp megsem akartam hazamenni vagy veletlen rossz datumra vettem oket vagy csak szimplan lekestem egy-egy gepet. A legitarsasagnak amugy ez csak jo. Naluk van a penzed, de a te hianyoddal megis kevesebb a fogyasztasuk.
2017. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Haha :D Hat ennyire komoly kovetkezmenyre nem is szamitottam, de azert vigyazok a tekkel is :D

Szuper, nagyon koszonom, es ez a visszafele utra is ervenyes tehat Milano-Debrecen utvonalon?

2017. máj. 14. 08:48
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem, akkor mar tenyleg jon a tek:).


De igy, ha nem mesz el, az egesz foglalasod elveszik.

2017. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az nem baj, az annyira nem volt nagy osszeg, mint amit a jegytorlesert kernenek, inkabb csak annyi vesszen el mint kozel 50ezer.
2017. máj. 14. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Elöfordul, hogy varakozik par percet a gep. Fapadosoknal nem tudom.


Ha mar tudod, hogy nem mesz, a legjobb, amit tehetsz, hogy irsz nekik egy e-mailt a foglalasi szamoddal es közlöd velük, hogy nem mesz. Meg az is lehet, hogy valaki mas juthat igy egy helyhez, aki pl. lekeste az elözö jaratot.

2017. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!