Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Használtak a Malév Boeing 737 gépei utashídat Bukarest Otopeni repülőtéren 2011-ben, az új terminál megnyitása utám, vagy csak buszokkal szálitották az utasokat a gépekhez?

Én csak buszozásról tudok..

05-19 21:44  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan jutok ki a pozsonyi repülőtérre?
. Online lefoglaltam és kifizettem a jegyet kaptam is emailt amiben le van irva hogy mikor idul hanyas terminál illetve rajta van még az utasfelvételhez a PNR kód is ez most a repjegy?
London Heathrow terminál 3-rol hogy lehet eljutni a terminál 5 re? Busz? Merto? Mennyibe kerül? Kb mennyi idő lehet?
Átszálláskor ki lehet menni a terminálból?
Kínába szeretnék utazni a közel jövőben, de úgy szeretném venni a repjegyet, hogy odafele Pekingbe érkeznék viszont Sanghajból repülnék haza. Ezt, hogy kell megrendelni?
Párizs Charles De Gaulle reptéren 2F terminálról 2E terminál. Ki tud segíteni?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu