Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 17 éves vagyok (3 hónap és...

17 éves vagyok (3 hónap és 18), és jelenleg 155 cm. Légiutas-kísérőként lehet még esélyem? Emirates 212, Etihadnél 210-et kell elérni lábujjhegyen állva, kinyújtott karokkal. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem ment. Kicsit felidegesítettem magam, mivel 205 korül volt a kezem.

Lehet-e még esélyem a növésre? Anyukám 165, apukám 180 körül van, pár év alatt még nőhetek 2-3-4 centit? (Mert Emirates és Etihad is 21 éves kortól van)

Más légitársaságokat is néztem, de ott is minimum 157-től lehet jelentkezni...

Viszont hallottam már hogy nem lehetetlen ezzel magassággal sem elérni a 210-et, legalábbis hallottam már pár 160 alatti személyről akinek SIMÁN ment...de gondolom ez sok mindenttől függ. Szerintetek nyújtás, vagy gyakorlás segíthet?



2017. máj. 27. 17:50
1 2
 11/18 anonim válasza:

A lányok általában 17-18 éves korukra már elérik a végleges magasságukat.Több olyan fiú ismerősöm is van,akik 19-20 évesen még 5 centiket nőttek.Ti lányok ugye előbb beérnek mint mi.Nem akarlak elkeseríteni,de sajnos én igen csekély esélyt látok arra,hogy nőssz.Bár az a 2-3 centi valóban nem sok,szóval folyamatos nyújtásokkal talán még meg is lehet.

Mindenesetre én sok sikert kívánok neked!:)

17/F (179 cm :P)

2017. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi! A nyújtás szerintem működhet :D
2017. jún. 28. 21:56
 13/18 anonim ***** válasza:
Wizzairnél, Ryanairnél mennyi a határ? Csak mert én 149 cm-es "magassággal" simán fel tudom tenni a csomagomat a felső tárolóba és kinyitva is felérem a tetejét (jó, az mondjuk már nagyon nehezen megy). Te 6 centivel magasabb vagy, szerintem nem lenne gondod.
2017. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A barátnőm is kb ilyen magas és épp, hogy eléri a 210cm-et, többször is le lett mérve. Most fogunk felvételizni a Wizzairhez.


Utolsó, az egy dolog, hogy a felső tárolórekeszbe fel tudod tenni a csomagod, meg a tetejét nehezen, de eléred... egy csomó dolog magasabban van, amit a légiutas-kísérőknek el kell tudniuk érni probléma nélkül (pl a konyhában a biztosítékok)


Amúgy várj még 2 évet és utána jelentkezz, pl a wizzairnél 18 év a min, de ink 20 éves kortól vesznek fel, mivel 18évesen még túl fiatal és tapasztalatlan vagy.

2017. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom, mennyire igazak vagy nem igazak a leírt számok, de a legkisebb az 4.8 ft, ami kb 146 cm. A többi nagyrészt 5.2-t kér, ami 158. Egyébként megnéztem a Wizzair honlapját és náluk 165 cm a határ nőknek. Ryanairnél konkrét infót nem találtam, fórumokon 157-et írtak.

2017. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.

A gocabincrew-hoz hasonló van itthon is, az Europe Crew Academy. Van egy olyan érzésem, hogy ez a gocabincrew is ugyanolyan pénz lehúzás. Én elvégeztem az Europe Crew Academy képzését és semmit nem ér...

Kedves kérdező, írj nyugodtam privát üzit és válaszolok a kérdéseidre :) egy felvételi egy légitársasághoz nehéz és elég sok mindenre kell figyelni (viselkedés, testbeszéd, kommunikáció, öltözködés, stb...) Szerencsére a barátnőmmel benne vagyunk ebbe a dologban és szereztünk pár jegyzetet, ahol le vannak írva a dolgok (az egyik kifejezetten a közel keleti légitársaságok felvételiéről szól)

2017. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sajnállak, pedig ezeket a szabályokat nem azért találták, hogy az embert szivassák, hanem azért, hogy megkönnyítsék a dolgokat.
2018. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Kizárt sajnos. Arab légitársaságokhoz 21 év alatt nem vesznek fel. Az Emiratesnél is minimum a 160 cm.

Kizárt, hogy nőj még 5 centit. Én 14 éves koromtól igyanilyen magas vagyok. Még van 1,5 évem a felvételiig, az Emireteshez, akkor leszek 22 éves.

Amúgy a nagyszüleid milyen magasak, apukád anyja, inkáb rá ütnek a lányok és valószínű te is.

De másik légitársaságnál lehet helyed. Én most az amalgám tömés miatt izgulok.

Ja és ezeket a képzéseket ignoráld, pébzlehúzás, csak a saját képzésüket fogadják el, ami tök érthető.

2018. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!