Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megtagadhatom a fedélzetre...

Megtagadhatom a fedélzetre felvihető bébiétel/tápszer kibontását?

Figyelt kérdés

A tsa honlapján csak annyit írnak, hogy "ha meg szeretné tagadni, jellezze, más módot keresünk a folyadék átvizsgálására".


Na de mi a magyar gyakorlat?


Ugyanis ha felbontom, gyakorlatilag kuka, mert félórán belül el kell fogyasztani, mert megromlik.


2017. jún. 14. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jarsz, ha ezzel felhivod az adott repteret. En azt tudom elkepzelni, hogy ilyenkor felreallitanak, es ott kulon mindeneteket atnezik.
2017. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

eleve nem értem, hogy egy csecsemővel minek utazni...

nem túl egészséges neki a légnyomásváltozás.

2017. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Azért a fél óra túlzás, a repülőgépben légkondi van, fél napot is simán kibír, nemhogy azt a pár órát, amíg repültök. Meg gondolom, amúgy is annyit viszel fel, amennyit az úton megeszik. Ha az egész utazásra itthonról akarod vinni (bár szerintem felesleges, mert mindenhol lehet kapni), adjátok fel bőröndben.
2017. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A csecsemőket viseli meg anatómiai okokból a legkevésbé a légnyomásváltozás, mert ők még tudnak egyszerre nyelni és lélegezni a szájpad alacsony, a gégefő magasabb állása miatt.


A félnap ugyanúgy túlzás, mint a félóra. Szobahőmérsékleten (25 fok alatt) 2 órát bír ki a tápszer, csak hűtőben 24-et. Gondolom 5 fok alá csak nem hűtik a gépet. ;)

Egyébként a biztonsági ellenőrzéstől a gépindulásig is eltelik egy kis idő és azzal már bőven 6 óránál tartunk. Már ha nem késik 3 órát pluszban, mint múltkor. Ez min. 2 étkezést jelent.

2017. jún. 14. 15:01
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Megtagadhatod a kibontását, ők meg megtagadhatják, hogy vidd magaddal. Egyébként van külön gépük a folyadékok átvizsgálására, de még nem láttam rá példát, hogy emiatt használták volna. (Egy volt reptéri dolgozó)
2017. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Balkán a köbön.

Egyik kézzel ad (vihetsz fel a gyereknek, akinek még mi nem adunk ételt), másikkal elvesz (de tönkretesszük, hogy nehogy mégis megetethesd).

Érdekes hogy a technika tendelkezésre áll és transzatlanti járatokon USA-ból indulva használni is tudják, de Mo-n nem.

2017. jún. 14. 17:16
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Felesleges rogton balkanozni. Az utolso nem arra gondolt, hogy nem fogjak hasznalni, es rohogve dobjak a gyereked kajajat a szemetbe, hanem hogy nem latta meg hogy hasznaljak erre a celra - mert valoszinuleg latnak jo par tucat csecsemot, tapszeres kisgyereket anyukaval, es nem allitjak meg oket. Egyebkent meg a honlapon is fent van, hogy felszolitasra kell egyaltalan bizonyitanod, hogy tapszert viszel - tehat, az esetek nagy tobbsegeben a kutyat nem fogja erdekelni, mert ismet nem te leszel az egyedul kisgyerekes szulo azon a napon.

Most mondjam, hogy a szovegertesed a nagyon "balkan"? :D

2017. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Ha a kérdezőt megnyugtatja, egészen nyugodtan megtagadhat bármit.

De készüljön rá, vagy nem utazik a nagy öntudatában, vagy röhögve hajítják a szemétbe a dolgait.

2017. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy gondolom ez a környezet balkáni. Ki is utálják egyből, ha értelmesen képes valaki válaszolni.
2017. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

"Balkán a köbön. "


Főleg a repülőn "balkáni" az utazás -a többi utasra nézve-, ha egy csecsemő végigüvölti a több órás repülőutat!!

Pattogsz itt a nyomorult tápszer miatt ami magánügy, miközben tönkre teszed egy csomó fizető utasnak a repülőútját! Ez viszont ott a gépen már közügy!

2017. jún. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!