Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Leszállás után általában már...

Leszállás után általában már csak a reptér külső részére lehet menni? A duty free részbe akkor már nem?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a héten utazom és úgy alakult, hogy leszállás után 3 órával tudnának felvenni a reptéren. Gondoltam addig elnézelődnék a célállomáson... lesz rá lehetőség? Mert a sima utasváróban gondolom nem ugyanazok a lehetőségek.

2017. jún. 25. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Érkezési oldalon nem szokott lenni duty free shop.
2017. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tranzitrészben maradsz, ott van duty free.

Viszont ezt csak akkor tudod meglépni, ha nem adtál fel csomagot. Azért ugyanis ki kell menned mindenképp, és onnan már nem mehetsz vissza.

2017. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Persze nyilvám attól is függ, melyik reptér. Ha pl Parizs vagy London, de bármelyik nagyobb Európai város repteréről van szó, akkor simán megoldható, hogy ne a reptéren ülj 3 órát, hanem metróval / vonattal / busszal bemenj a városba ès ott beszélj meg találkozót akkorra, amikorra az illető érted tud jönni.
2017. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak egy kézipoggyászom lesz, egy kisebb hátizsák.

Akkor nem kötelező a poggyászátvételhez menni, keressem nyugodtan a tranzit részt? Nem kérnek majd tőlem másik, onnan induló járatra jegyet ahhoz, hogy ott várakozzak?

2017. jún. 26. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne keresd a tranzit részt, hiszen ott vagy... vagyis onnan ne menj ki csak 3 óra múlva, amikor találkoznod kell.

Ott vannak a kapuk, ahonnan a gépek indulnak ás érkeznek (mint te) és tele van üzletekkel.

2017. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát én akármelyik reptérre mentem mindenhol volt az érkezés után is duty free üzlet. Még a budapesti reptérről is a Skycourtba jössz be. Persze nem viccairrel kell utazni ami a reptér legtávolabbi pontján tesz le.
2017. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az Oslói repülőtéren pl van duty free shop mikor leszállsz. A Ferihegyen nem láttam.
2019. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!