Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat ismertek...

Milyen gyakorlatokat ismertek mellizom fejlesztésre? (Fegyencedzés vagy 1 kezes súlyzóval). Külső mellre van tárogatás, széles fekvő, de többi részére nem ismerek.

Figyelt kérdés
fegyencedzés, mellizom fejlesztés

2012. okt. 14. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy külső mell!

Van nagy mellizom és kis mellizom.Edzésbe úgy néz ki a dolog,hogy nyomásokkal edzük,ha tárogatásokat használunk akkor szélesitjük a mellizmot.

Alatta helyezkedik az elülső fűrészizom amit áthúzással edzünk,ezek tartoznak a mell edzéshez.

2012. okt. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak a kedvedért kerestem egy jó kis cikket,mert azt hiszem a múltkor is te jöttél a belső mell dologgal.Nem fegyencedzés,de legalább tisztába leszel a mellizom felépitésével.


[link]

2012. okt. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, nincs külső és belső mell. A mellizom rostjai vízszintes tapadásúak, tehát nem tudod ugyanannak az izomrostnak csak a külső vagy csak a belső részét edzeni.

Kellenek nyomások különböző szögben döntött padon, tárogatás, tolodzkodás, áthúzás és persze tömegnövelő étrend. Így lesz idővel minden részén tömeg.

2012. okt. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat, egy újabb tévhit dőlt le előttem :). Igen, az a gondom, hogy csak szélesedek, a mellizmom alul pedig nem igazán fejlődik. Bár még kezdő vagyok, lehet idővel ott is fejlődök, csak lassabban
2012. okt. 14. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!