Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van önvédelmi sraym, betenném...

Van önvédelmi sraym, betenném a nagy poggyászba. De nem lesz baja, hogy pl. felrobban vagy ilyesmi, vagy tönkremegy?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem nem engedik fel, neked meg okozhat pár kellemetlen percet-órát.

Olvasgasd a légitársaság, illetve a repülőtér szabályait.

2017. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a nagy poggyászba felengedik, ne hülyéskedj. Nem mintha tudnám használni a gépen... Továbbá nem mintha illegális lenne... Szükségem van rá.
2017. júl. 7. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Nah, akkor pontozd fel magad, meg is válaszoltad a saját kérdésed, ügyes voltál.
2017. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés felengedik-e, hanem hogy nem-e megy tönkre.
2017. júl. 7. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Az nem olyan egyszerű, hogy feladhatod:


In your checked bags, you are allowed to have one 118 milliliter or 4 fluid ounce container of mace or pepper spray with a maximum concentration of 2% active ingredient provided that the container is equipped with a safety mechanism to prevent accidental discharge.


We recommend checking with your airline as some may not allow this item in checked bags.


Ezen túl nem világos, hogy miért menne tönkre.


Profik egyébként nem szívnak ezzel, vigyél magaddal egy kis hajlakk spray-t a kézipoggyászban, tudod hogy fáj az ha valakinek a szemébe megy?? Kérdezd meg a nőismerőseidet, biztos volt már aki véletlenül szemen spriccelte magát vele.

2017. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok. De még a szemembe nem jött, mondjuk nem is használok, de fújták már a hajamra. Amúgy köszi a választ.
2017. júl. 8. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!