Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Még nem repültem. Aki igen,...

Még nem repültem. Aki igen, megválaszolná?

Figyelt kérdés

A kézipoggyász méreteibe a kerekek is beszámolódnak?


Ha valamilyen oknál fogva meg kell jelennek a utasfelvételi pultnál, de én rögtön a biztonságiakhoz megyek, nem engednek át, visszaküldenek?


2017. júl. 10. 20:43
 1/7 A kérdező kommentje:
*jelennem
2017. júl. 10. 20:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van feladandó csomagod, vagy ha online nem csekkoltál be, csak akkor kell menned az utasfelvèteli pulthoz.


Igen, beleszámít a kerék is a kézibe.

2017. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De tegyük fel ha vmi miatt oda kellett mennem és nem mentem,akkor a biztonságiak odaküldenek ?
2017. júl. 10. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:

A biztonságiak nem foglalkoznak semmi mással csak a biztonsági ellenőrzéssel, ők nem küldenek sehová.


A Wizzairnél pl. nem számít bele a méretbe a kerék es

2017. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És a fogantyú.
2017. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utasfelvèteli pulthoz mièrt mennèl màsèrt? Oda csak csekkolni ès/vagy csomagot feladni kell menni, màsèrt nem! Ha információ kell, arra ott az információs pult!
2017. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utasfelvételi pult, mint neve is mutatja, az utasok felvételét intézi, ott kapod a beszállókártyát, ami nélkül sehová se engednek. A lényeg tehát, hogy legyen beszállókártyád. Online, vagy utasfelvétel.

A kézipoggyász feltételei minden honlapon elolvashatók. Jellemzően szemre megy. Ha valamiért gyanús leszel, ott a mérőkeret. Ha beleférsz oké, ha nem férsz bele, fizetsz, vagy nem viszel csomagot.

2017. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!