Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bergamoba repülünk azonban...

Bergamoba repülünk azonban alig tudok angolul, sosem repültem, mire számítsak? Több lent

Figyelt kérdés

Na szóval odafele debrecen -bergamo wizzair, visszafelé bergamo-budapest ryanair.. Anyukammal megyunk, ő semennyire nem tud angolul, én csak nagyon alap szinten, kb 5perc gondolkodás után tudok összerakni egy mondatot fordító segítségével.. Repülni sem repultunk meg.. Csak kezipogyaszunk lesz.. Hogyan kell elképzelni a dolgot onnantól hogy kiérünk a reptérre addig hogy felszáll a gep? Online becsekkoltam, beszallokartya kinyomtatva..

És visszafele lehet vmi gond abból hogy nem ertem meg amot mondanak? Mennyivel előbb kell a reptérre érkezni? Ott mi a "menetrend" hogyan történnek a dolgok? El fogok tudni igazodni?

A szállást lefoglaltunk bookingon ott lehet valami nehézség? Bemutatkozni be tudok illetve el tudom mondani hogy mit foglaltunk, viszem a vissza igazoló lapot..

Lombardiai régiós jegyet veszünk, azt is lementettem hogy meg tudjam mutatni hogy olyat kérek.. Ezeken kívül mire számítsak? Az ottaniak mennyire segítőkészek?

A normális válaszokat köszönöm!


2017. ápr. 17. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mi hogyan zajlik a reptéren már több ezerszer le lett írva itt a gyakorin. Nyugodtan visszanézheted a régi kérdéseket, és elolvashatod a több ezer választ. De biztos lesz aki újra leírja 50-dik alkalommal.

Nem baj ha nem tudtok angolul, végül is a világon sokan nem tudnak (Pl: oroszok, kínaiak sem tudnak mégis belepik az egész világot mint turista)

A reptéren csak a kijelzőn kell néznetek, hogy honnan indul a gépetek. Ott meg adja magát, hogy mikor engednek fel. Leszállásnál meg követed a tömeget a kijárat felé.

Booking.com az jó oldal, a szállásotokkal sem lesz gond szerintem. Ott is elég ha az útleveledet megmutatod, és tudni fogják, hogy milyen szobát foglaltatok. Ha kérdeznek is valamit, és nem tudtok válaszolni sem gond, mert segítőkészek. Magad megnyugtatására nyomtasd ki a booking.com foglalásodat és mutasd azt nekik..

2017. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem elég személyi, jogsi, lakcím kártya? ? Az útlevelunk azt hiszem lejárt
2017. ápr. 17. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, ha tudsz angolul, de nem alapkövetelmény, ha városlátogatásra mész olyan helyre, ahol gyakran látnak külföldit. Márpedig egy bergamói, milánói út az ilyen. Egy olasz és egy angol szótár legyen a telefonodra töltve és kész.
2017. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a repjegyet is személyi igazolvány adataival vettétek. Akkor jó a személyi is. A lakcímkártya nem jó, senkit nem fog érdekelni, kár is cipelni. Jogsi meg csak arra jó, ha mondjuk kocsit akartok bérelni, de másra az se jó.
2017. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kivel akarnak itt emberek rendszeresen tarsalogni a repteren. En atszallassal szoktam repulni havi 2-3 alkalommal, es altalaban akkor szolalok meg eloszor, amikor vegre parom felvesz a repteren :'). Eltekintve a magyar "Jo reggelt"-tol a check in es utleves pultnal meg egy hello a passport controllnal leszallas utan. Visszafele sem fog veled senki beszelgetni, ezen sem kell aggodnod.
2017. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!