Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Feladott poggyász, de hogy?

Feladott poggyász, de hogy?

Figyelt kérdés

Momondo.com-on szeretnék repülőjegyet foglalni Tallinnba, az AirBaltic neveztű légitársaságon keresztül, de az ár nem tartalmazza a feladott bőröndöt, csak a kézi poggyászt és nincs olyan lehetőségem az oldalon, hogy a feladott bőröndért is fizethessek. A légitársaság sajt oldalán már próbáltam, de nincsen olyan bankkártyám amellyel fizetni lehetne. Ilyenkor mi a teendő? Vagy esetleg van olyan iroda Magyarországon, ahol helyben lehetne repülőjegyet fogalalni?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2017. júl. 23. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahogyan én nézem, az Air baltic nem finnyás. Elfogad bármilyen plasztik kártyát, paypalt, de még bitcoint is.

Biztos vagy abban, hogy jó oldalt néztél?

Amúgy ha a momondo nem jó neked, knézz másik kereső után. Expedia, kayak, hipmunk mind-mind jó neked. Ha pedig ez sem megfelelő, váltogathatod az országokat, teljesen más foglalós oldalakra jutsz a német esetleg az angol verziókban.

Előbb-uóbb sikerülnie kell.

2017. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

És esetleg azt nem tudod, ha Momondón foglalok, akkor hogy lehet hozzáírni hogy feladott poggyászom is legyen?

2017. júl. 23. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondom még egyszer, a momondon nem foglalsz, az csak egy gyűjtőoldal. Egy kereső amelyik átirányít. Ha másik találatot választasz, az alsó sarokban a felsorolásból, akkor másik foglalós oldalra jutsz.

Ez lehet opodo, tripsta, myholidays meg millió más oldal, ahol ténylegesen foglalhatsz. Ezek az oldalak nem mindig vannak felkészülve minden légitársaság minden apróságára. Ha nem jön fel olyan lehetőség, hogy csomagot adj hozzá, vagy idióta kártyákkal kellene fizetned (pl visa gold), akkor keress másik találatot. És próbáld meg azt is, amit mondtam. Keress a momondo.de-n, a momondo.fr-en vagy ami neked szimpatikus. Ha ügyes vagy, még spórolsz is így.

2017. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam nekik e-mailt, azt mondták bankszámlaszámra is lehet utalni. Ez mennyire lehet biztonságos?
2017. júl. 24. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Te kajak ennyire hülye vagy, kérdező?
2017. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
?
2017. júl. 28. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Utalni nem hinném hogy nem lenne biztonságos, viszont drága az utalási díj.

-kon egyenesen kártyával fizetni. Én eddig a wizzair meg a jet2 oldalán foglaltam csak, és semmilyen furcsát nem tapasztaltam. A legjobb ha tényleg összehasonlítod az árakat minden oldalról figyelmesen

2017. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!