Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Feladott poggyásznak WizzAirné...

Feladott poggyásznak WizzAirnél mennyire biztonságos hátizsákot feladni? Van valamilyen mód arra, hogy elkerüljem a tönkremenetelét?

Figyelt kérdés
Másrészt, szerintetek lehet olyat csinálni, hogy ha be van fizetve feladott pogyász, de én elférek egy felvihető pogyászba / hátizsákba, akkor felengednek vele a repülőre?

2017. febr. 11. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hátizsákot biztonságos feladni, mert nem fog tönkremenni, és könnyebben pakolják. Semmivel sem rosszabb mi t egy bőrönd.

Viszont lehet félreértettem a másik kérdésedet, de te most azt kérdezed, hogy te lennél a hátizsákban mint feladott poggyász? Mint egy potyautas?

Mert ez viccnek is rossz több okból is.

1. rögtön kiszúrják

2. Bár odáig nem jutnál el, hogy a poggyász amiben benne vagy a repülőgép rakterében van, de vagy a többi csomag fullasztana meg, vagy a nagy hideg. Élve nem úsznád meg.

2017. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

első vagyok


De lehet a rossz fogalmazásod miatt érthetetlen, de ha az a kérdés, hogy a feladott hátizsákod beleférne-e a kézipoggyászba akkor igen, felviheted kézipoggyásznak. Végül is ki van fizetve a feladott poggyász díja, de nem kötelező vinni is feladott poggyászt.

2017. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

na jó, ezen kacagtam. :P Nyilván úgy értettem a holmijaim férnek el. Tehát a cég 23kg-os felvihető csomaggal vette a jegyet, de én nem akarok akkora csomagot vinni, hanem inkább felvinném a fedélzetre magammal (mellette esetleg lenne egy kis kézi táskám ebben az esetben). Ezt azért szeretném inkább, mert ha feladom a nagy hátizsákot, akkor muszáj még egy kis felvihető laptoptáskába pakoljak váltóruhát, neszesszert stb... tehát kb fele lenne tele a nagy hátizsáknak meg 2-t kellene vigyek. Annyira nem praktikus szerintem, de hát nem választhattam. :( Gurulósom nincs, meg amúgyis, bőrönd meg még kényelmetlenebb.

Na erre valami okos tippe valakinek?

2017. febr. 11. 21:02
 4/20 A kérdező kommentje:
Egyszerűbben a feladott pogyászos jegyet ha felmutatom, megjelenhetek a beszállásnál egy kis és egy nagy felvihető csomaggal? (ugye a kis felvihető az alap jegyben benne van, ami kb. max. egy laptopos hátizsák lehet, jól megtömve.
2017. febr. 11. 21:07
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez nem lehetséges!
2017. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyet! Ha ki van fizetve a feladott is, de te nem viszel, az a te dolgod. A feladott ès a kézi nem vonhatò össze! Egy kicsi ingyenes felvihető VAGY 1 nagy, ha fizettèl èrte. De feladottat ès kézit nem kombibàlhatod.
2017. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amit fel lehet vinni wizzairnél kézipoggyász, azért az nagyobb, mint egy laptopos táska. Én például 4-5 napi cuccal simán elférek egy akkora hátizsákban, amit fel lehet vinni.
2017. febr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Na, akkor pontosan: A Wizzairnél 1, azaz 1 db kis kézipoggyász(42 × 32 × 25 cm) vihető fel. Emellé semmilyen más táskát nem vihetsz (úgy tudom, még övtáskát sem), csak ha plusz ráfizetsz, akkor egy nagyobb kézipoggyászt - de ez értelmetlen lenne, hiszen a céged kifizette a feladott poggyászt - tehát nyugodtan add fel :-)
2017. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Akkor lehet +1 kis táska ha vesz elsőbbségi beszállást.
2017. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9

Oké,ezt én is tudom, de direkt nem írtam, mert:

1.- a cége vette a repjegyet - nem biztos, hogy később is hozzá lehet adatni

2.- minek venne elsőbbségit, amikor ki van fizetve a feladott poggyász? Pusztán azért, mert fél, hogy a hátizsáknak baja lesz? Nem lesz baja.

Ráadásul az elsőbbségit mindkét irányban meg kell akkor vennie, (amit jó eséllyel nem is fog tudni elszámoltatni, hiszen a cég fizette már a poggyászt)

2017. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!