Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőgép felszállásakor...

Repülőgép felszállásakor mennyire hirtelen gyorsul?

Figyelt kérdés
Idén repülős nyaralást tervezünk, de sajnos van egy olyan problémám hogy ha az autó gyorsulni kezd hirtelen nagy sebességre rosszul leszek, nem hányinger inkább mintha össze szorulna a gyomrom és szédülnék. Mintha az adrenalin nálam más hatást váltana ki de nagyon rossz érzés. Ugyan ezt érzem pl hullàmvasúton is. Repülőn mennyire lehet ebből gondom ? Nagyon érezni ahogy felgyorsul ? Erre esetleg van valamilyen gyógyszer ? Deadelon?

2017. aug. 14. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem, mint egy hullámvasút.
2017. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt érzi, és még senki nem halt bele, ne aggódj. Kibírod azt a kemény 15 msáodpercet.
2017. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddigi néhány száz repülésem alatt össze voltam zárva néhány tízezer emberrel, de skü alatt vallom, soha egyikük sem lett rosszul a felszállástól.
2017. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vegyel egy darab friss gyombert a szadba es gyorsulas elott kezd el szetragni

olyan bzi eros, hogy az lesz a legkisebb gondod, hogy gyorsul a gep, de tenyleg :D


nyugi, nagyon rovid ideig erzed azt a gyorsulat, ki fogod birni, fog osszeszorit, ules karfa megragad, orron mely lelegzet, szajon ki, hopsz, mar fel is szalltatok

2017. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, sokszor repultem. Talán először érdekes, szokatlan érzés amikor a pilóta rálép a "gázrapedálra", de én pl nagyon szeretem amikor felgyorsul a gép.

A hullámvasút ettől félelmetesebb.

Deadelont, B6 vitamint vehetsz be indulás előtt.

2017. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Van tudod a centrifuga, meg ahogy eltorzul az emberek arca, ahogy a szemgolyója kiesik a szemgödréből a gyorsulástól és az arcizmai is alig bírják helyén tartani az arcát. Na kb olyan élmény lesz!
2017. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik értelmes válaszokat adtak :) Igen tudom, hogy eddig mindenki túlélte csak mivel még nem volt ilyen tapasztalatom ezért gondoltam érdeklődök olyanoktól akiknek már volt és szívesen leírnák a tapasztalataikat.

A rosszindulatú hozzászólásokat is köszönöm, bizonyára semmi más nem tudja feldobni a napotokat :)

2017. aug. 16. 08:25
 8/8 macska28 ***** válasza:
Alig érezni a gyorsulást, nem kell aggódnod.
2017. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!