Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha már elvégeztem az online...

Ha már elvégeztem az online check-in-t akkor mennyivel érkezzek meg a repülő indulása előtt?

Figyelt kérdés

17:00-kor van a "kapuzárás" és 17:30-kor indul.


És ha átmentem a biztonsági ellenőrzésen akkor hova menjek és mit csináljak?



2017. aug. 27. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
2-3 órával korábban, mint a gép indulása. A kapuhoz kell menni, ahonnan a gép indul és várni kell.
2017. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor is 2 órával előbb?!
2017. aug. 27. 09:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha épp olyan időszakban repülsz, amikor tömeg van, örülsz, ha sikerül időben atjutni a biztonsági ellenőrzésen. Tőlem kiérhetsz a repülőtérre 16:50kor is, hátha lekesed.
2017. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most mész először, jobb ha időben kimész. Ezen kívül soha nem tudni mekkora sor áll a biztonsági ellenőrzésnél, bár mostanában elég gyorsan megy a procedúra. Ha marad még időd indulásig, nézelődj a shopban, igyál egy kávét vagy üdítőt, aztan megkeresed a kaput.
2017. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már úgy, mondjuk nem a Liszt Ferencről indulva, hogy a vakáció szezoni ajánlás miatt 4 órával korábban mentem ki: 5 perc alatt túl voltam a biztonság Sági ellenőrzésen, 10 perc múlva meh0mar a kapunál álltam. Olyan is volt, amikor 3 órával korábban mentem és végig kellett rohannom az utat a a kapuig gyerekkel a karomban, mert már csak 15 perc maradt a kapu zarasig. Tudod mit, nem volt nagy élmény a 4 órás várakozás, de úgy vagyok vele, inkább az, mint a rohanás
2017. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, értem.
2017. aug. 27. 09:45
 7/10 anonim ***** válasza:

2 órával előbb


Ha átmentél a biztonsági ellenőrzésen ha akarsz veszel valami enni-innivalót valamelyik boltban, elmész wc-re és keresel egy táblát, amin majd ki lesz írva a kapuszámod a kapunyitás előtt nem sokkal. Addig ücsörögj a tábla környékén, aztán ha kiírták megkeresed a kaput és ott már adja magát a szitu.

2017. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs csomagom én 1,5 órával korábban szoktam kiérni, így van lenni időm elmenni a mosdóra, inni vagy esetleg enni valami gyorsat.
2017. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1,5-2 órával előbb. Most az az egy óra nem oszt nem szoroz neked sem, és akkor biztos időben átjutsz a security checken. Láttam már nem egy onlinecheckines f*xa gyereket aki nem ki időben s lemaradt a gépről.
2017. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 macska28 ***** válasza:
Max. 14 órára legyél kint a reptéren, jobb biztosra menni.
2017. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!