Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a teendő ha már megadtam...

Mi a teendő ha már megadtam az sz. Ig. Adataimat repülőjegy foglaláshoz viszont le kell cserélnem a személyim?

Figyelt kérdés

Megrongálódott a személyim,persze a jegyfoglalás után.

15 munkanap van még az utazásig. Mit tegyek?


2017. aug. 28. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol vetted a jegyet?
2017. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van útleveled, azzal menj.
2017. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ryanair az odaút, visszafele wizzair. Sajnos nincs útlevelem.
2017. aug. 29. 03:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Foglaláskor nem kell megadni, kinek adtad meg? Becsekkolás megvolt már?
2017. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A személyire v. útlevélre majd csak az utasfelvételkor (check in) lesz szükséged...
2017. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Valóban csak a becsekkoláskor kell a személyi, így most gyorsan kérem az újat.Egyébként a kolleganöim intézték és a ryanairnál kérte az adatok megadásánál a sz.ig. számomat. Felhivtuk őket és azt mondták, hogy nem látják a rendszerben és csak becsekkoláskor kell. Köszönöm mégegyszer!
2017. aug. 29. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha EU-n belül utazol akkor netes utasfelvételnél sem kéri a rendszer a sz.ig. számot, csak ha EU-n kívülre, de akkor viszont csak az útlevél jó. Ezért én sem értem. Hova utazol?
2017. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olaszország. Az ügyintéző sem értette nem is látta a rendszerben. Ennek ellenére ott ültem a kolléganőm mellett és láttam amikor kérte a rendszer.
2017. aug. 30. 12:28
 9/12 anonim ***** válasza:
A Ryanair kéri minden esetben.
2017. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olaszország ideiglenesen visszavezette a határellenőrzést. Nekem májusban a Wizz törölte egy becsekkolásom péntek este, nagy móka volt szombaton rohangálni nyomtatni...
2017. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!