Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Online rep. Jegy vásárláskor...

Online rep. Jegy vásárláskor az indulás előtt 24 órával ki kell nyomtatni a jegyet (Norwegian). Mi a teendő, ha se égen, se földön nincs egy vacak nyomtató?

Figyelt kérdés

Nem elég, ha a küldött sms-t bemutatom?

Mit tegyek?



2016. jan. 27. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
?? Jegyet nyomtatni? Hiszen jegy vagy egy évtizede óta nincs. Beszállókártyát legalább 24 órával? Mi van? Fogalmam sincs miről beszélsz, én augusztusban odaálltam a pulthoz felmutattam az útlevelemet majd Oaklandben kis idő múlva kiszálltam :)
2016. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem jegy, igaz, hanem a becsekkoláshoz a travel document.
2016. jan. 27. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az sms nem elég, iPhone és iPad képernyőjén biztosan tudom, hogy be lehet mutatni. Szerintem akkor más telefonok és tabletek is kompatibilisek az ellenőrző rendszerrel, de azokról nincs tapasztalatom, előbbieket már használtam erre a célra.
2016. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb reptéren okostelefonon is elfogadják. Nem kell papír
2016. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Becsekkolnod mindenképp kell. Elektronikusan azért is érdemes, mert rengeteg sorállást, adott esetben költséget is megtakarítasz.

Azt ugyan nem jelenteném ki, hogy a világ összes norwegian-látogatta repterén elfogadják a telefonra lementett beszállókártyát, ezt neked kellene tudnod, ahonnan indulsz ott mi a szabály (nézd meg).

Ha elfogadják, letöltöd a mobilodra. Ha nem, akkor meg csak van egy nyamvadt internet kávézó vagy nyomtató a környéken... ha másutt nem, a hotel recepcióján. De manapság már a barlanglakásokban is van.

2016. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!