Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ferihegyen a Mastercard...

Ferihegyen a Mastercard Lounge milyen? Érdemes bemenni ha ingyen megtehetem?

Figyelt kérdés

2017. aug. 31. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ferihegyen egyik vàró sem egy nagy szàm, pár kis aprósütemény, üdítők, pár újság, aztán nagyjából ennyi.
2017. aug. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, érdemes bemenni, kényelmes, elegáns, gyors a wifi, és ingyen van minden enni és innivaló. Én egyből oda szoktam menni, nem is nézelődök semmit.
2017. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jó, én is mindig ott szoktam lenni. Egy csomó mindent ehetsz-ihatsz, és nyugi van.
2017. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolso ketto, ez komoly? O.o Bezzeg en eddig valamiert hanyagoltam, nem emlekeztem biztosan, hogy a bankomban mit mondtak, a mastercard vagy priority pass kartyat kell-e felmutatni ingyenes belepeshez. (Ha a masikat mutatom, raterhelik a koltseget.)
2017. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért nem nézed meg magadnak?


Nem egy nagy durranás, de ha isz egy kávét és egy üdítőt meg eszel egy szendvicset, akkor az a reptéri árak mellett már azt jelenti, hogy spóroltál 2-3000 forintot.

2017. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ingyen van, akkor miért ne próbálhatnád ki? Nem vesztesz semmit.

Mi szoktunk mennyi úgy is időnként váróba, ha fizetni. Ha pl. sokat kell várni, akkor ott kényelmesebb, van hely, normálisan le lehet ülni, nincs olyan hangzavar körülötted, mint kint. Persze van ennivaló, innivaló, de számomra az nem igazán különleges, hogy csak azért bemenjek.

2017. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es!

Jaja én úgy csinálom, hogy le van töltve a Telenor Wallet alkalmazás (ezt le tudod tölteni akkor is, ha nem Telenoros vagy). Ott megadtam a bankkártya adataimat és az appon belül ott lesz a voucher, amit fel kell mutatni a lounge-ba belépéskor és minden gond nélkül elfogadják.

2017. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor legközelebb megnézem.
2017. aug. 31. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Elnézést, hogy lehúztam a váró szolgáltatásait, igazából más európai városok üzleti váróival vetettem össze és ilyen kontextusban írtam a véleményemet. Természetesen a semminél több, valóban jó dolog az ingyen kávé, üdítő, a tömeg elkerülése.
2017. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#7 Ez a Telenor Wallet-es belépő QR-kód csak egyszeri vagy folyamatosan ott van alkalmazásban. Úgy látom ez bármilyen Mastercard kártyát regisztrálva megjelenik. Ergo bárki bemehet, aki az alkalmazást használja?
2017. aug. 31. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!