Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Feladott poggyászban dobozos tej?

Feladott poggyászban dobozos tej?

Figyelt kérdés
Angliából hazavinnék néhány különleges növényi tej alternatívát, ami otthon nem kapható. Kérdésem, hogy szerintetek felrobban-e a papírdobozban?
2017. szept. 5. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, de a Schiphol reptére Amszterdamban a kijáratnál van egy nagy tábla, hogy minden tejterméket el kell dobni és nem szabad bevinni az országba...


Persze ez Hollandia, de Magyarorzságon még nem néztem... erre is csak azért figyeltem fel, mert sokat kellet várnom a csomagomra és volt időm nézelődni.

Szerintem először kérdezd meg, hogy egyátalán felviheted-e a gépre és ha igen, ki viheted-e a reptérről :D


Ha igen, akkor onnantól gondolkozhatsz ilyeneken.

2017. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem igazi tej, csak fehér színű növényi lötty :D Összetételébe szerintem nem kötnek bele :P

Köszi azért, a kifolyás veszélye érdekel nagyon a légnyomás miatt :)

2017. szept. 5. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Én régebben hoztam dobozos gyümölcslét, túlélte. A ruhák közé tedd.
2017. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdés, miként viszed át a biztonsági ellenőrzésen ? Emiatt a feladandó csomagba kell tenned. Ott viszont nem lesz kabinnyomás. Így ha üvegben van és légmentesen (gyári kupakkal) zárva, akkor nem folyik ki, de papírdobozban nem tart ki. Az üveg viszont eltörhet a koffert hajigálása miatt.
2017. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...ha a dobozos tej fém-dobozban van, akkor mehet.
2017. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: miért ne lenne nyomás a csomagtérben? Ott szállítják az állatokat is, és behorpadna az utastér padló a nyomáskülönbség miatt. Ahogy írtam, én már hoztam dobozos gyümölcslét feladottban, semmi baja nem lett.
2017. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem szétcsapta a narancslevemet a nyomáskülönbség, szóval nem próbálkoznék vele. Ha mindenáron szeretnéd, akkor csomagold őket több zacskóba.
2017. szept. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!