Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki volt már japánban, ameriká...

Aki volt már japánban, amerikában, , ausztráliában, kérem segítsen nekem. Szerinted melyiket válasszam? Szerinted melyik a legszebb?

Figyelt kérdés
Gyujtottem egy kis pénzt és nagyon szeretnék eljutni az egyik orszagba...

2017. szept. 6. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ausztrália
2017. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Sosem értettem az ilyen kérdéseket??!

A többi "országra" utána már nem is vagy kíváncsi??

"Ha egyiket láttam akkor már mindent láttam" alapon?!

Ráadásul mi -mint vadidegenek- mondjuk meg, hogy mire költsed el a milliódat??

Az meg milyen kérdés, hogy "melyik a legszebb?".

Itt kontinenseket kérdezel amiken mindenféle szép és nem szép dolog megtalálható.

Hogy lehet ezeket összehasonlítani??

Arról az apróságról már nem is beszélve, hogy mennyit fogsz látni bármelyikből is, ha egy hétre kiutazol??


A kérdésed alapján feltételezem, hogy te még külföldön sem voltál.

Európában is vannak ám szép helyek. Én azzal kezdeném.

...és lényegesen olcsóbb is.

2017. szept. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül csak Japánban voltam, de oda visszamennék bármikor. Imádtam
2017. szept. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én még egyik helyen sem voltam, de ismerőseim mind voltak már ezekben az országokban. Az én nagy álmom Japán, de szivesen elmennék a másik kettőbe is. :) De igen, mindegyiknek meg van a sajat szépsege es hangulata:<br>

Amerika: itt is sok minden van, attol fugg mit akarsz látni. Hatalmas felhőkarcolók, rengeteg termeszeti látvanyossag, tengerpartos rész, embertömegek, viszont biztos vigyázni kell az ertékeidre, de ezt mondjuk sok helyen ^^. <br>

Ausztrália: vadregényes. Itt is vannak felhőkarcolok, és gyönyörű helyek. Mint pl. Tengerpart, puszták, erdök. A tanárnőm volt kint, és mesélte h van egy csomo random feltünő kenguru, még a városokban is. Viszont azt is mesélte, h egyszer egy oriási pok (ugyebár nem hazai meretekrol beszélunk) beszabadult a szobájába, de a helyiek tudják ezt hogy kezelni. Szoval ha vadregény, tengerpart, meleg, akkor ausztrália. <br>

Japán: itt találkozik a modern világ, a régi hagyományokkal. Számunkra rengeteg furcsa szokásaik vannak, amiknek mindenképp utána ajánlok olvasni mielott elutazol. Ha olyan idoben mész, láthatod a cseresznyefavirágzast, vagy az őszi juharfákat, amik szintén külön kedvelnek, mind az ott lakok, mind a túristák. Tokyo tower, hatalmas felhőkarcolok, modern robot tecjnikák, konzolos wc-k, fesztiválok. És a világ egyik leggyorsabb vonata. Valamint ELVILEG ha itt rlhagyod a penztarcad, a holmid, akkor az ott is marad érintetlenul. <br>

Szóval ez az érdeklődési körödtöl is függ. Mindegyik egy hatalmas ország, és pár hét vagy hónap alatt biztos nem tudsz megnézni mindent, de ennek ellenére biztos élményekkel teli lesz. Javaslom olvass utána a lánivalóknak, helyeknek, érdekességeknek, szokásoknak stb. És választd ki, amit legszívesebben megnéznél, nézd meg hogy juthatsz el oda, es keress vmi olcso szállást, nem kell semmi puccosat, mert ugyis csak aludni fogsz oda menni szerintem. ;) Nézz utanna az utazási feltételeknek. Pl. Van ahol védőoltast kell kapnod, mielőtt belépsz az országba. Ha esetleg több időt töltenél ott, nézd meg a feltételeket. Kiutazás előtt gyakorold valakivel a nyelvet: beszélgetést, ételeket (az etlapokhoz). És sok sikert, élmrnyekben gazdag nyaralást kívánok! :)

2017. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más kúltúrák. Először találd ki, hogy mire vágysz, és utána az alapján válassz, szerintem.
2017. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Amerikában (a nyugati parton) és Ausztráliában voltam eddig, mindkettő gyönyörű hely. Talán Ausztráliát mondanám, mert akkor el tudnál menni Új-Zélandra is, azt sem szabad kihagyni.
2017. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
44%
Magyarország.. ja semmi :D
2017. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Voltam mindhárom helyen. Mindegyikben más a szép. Téged mi érdekel, az épített környezet, a templomok, a műemlékek vagy a természeti szépségek, kanyonok, vízesések, vagy a különleges állatok? Érdekel a keleti kultúra vagy az indiánokért rajongsz? Mind a három helyre érdemes elmenni (megjegyzem, Amerika hatalmas kontinens, ott is százezerféle dolgot érdemes megnézni). És persze, itt Európában is érdemes körülnézni alaposan, ha még nem voltál sokat külföldön, inkább ott kezd. Tudsz angolul? Nyelvtudás mindenképpen szükséges az utazáshoz. Hol fogsz aludni, milyen jellegű szálláson? Én végigsátraztam Amerika több, mint száz nemzeti parkját húsz év alatt. Hotelben sokkal drágább lett volna.

Szóval sok mindent kell figyelembe venni.

2017. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!