Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európa (országot) melyik...

Európa (országot) melyik része a "legszebb" télen szerintetek?

Figyelt kérdés
Magyarországon kívül. Tapasztalatok is jöhetnek! :)
2017. aug. 18. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tavaly Koppenhágába látogattam februárban. Leírhatatlan... csodáltos, nagyszerű.... szerintem nagyszerű hely egy téli "city break"-re. Igaz, csak 4 napig voltam, de egy percig sem unatkoztam. Egy hónap is kevés lenne felfedezni a várost. De szép még Amszterdam, Göteborg is:)
2017. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatból egyet tudok mondani és az Róma. De a koncepció az ugyanaz: szerintem egy olyan hely kell, ahol nem fagysz meg télen, kevés a hó/eső,van azért napocska is (leginkább déli országok) és lehet mit csinálni ott,vannak látnivalók és nem csak egy nyári pancsolós város.:)
2017. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi januárban voltunk Krakkóban. Meseszép :) Bár iszonyat hideg volt, az tény, de minden réteg zoknit megért :D
2017. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár sok helyen nem voltam még, nekem Bled és környéke mindig az egyik kedvencem volt és lesz. Télen-nyáron gyönyörű.

Ez erősen szubjektív, persze. Nekem ahhoz magas hegyek kellenek, hogy rámondjam, hogy a legszebb. A hó és a hegy ellenállhatatlan kombó számomra. Az Alpok pl. Európa egyik legszebb helye véleményem szerint, pusztán amiatt, hogy látványos hegység. Bledben az a jó, hogy tó is van, szurdok is van, patak is van s a víz a másik nagy kedvencem. Bled bájos, hangulatos, az égnek meredő havas hegycsúcsok inkább fenségesek. Máshogy szép.

2017. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alpesi hegyvidék és Kárpátalja, főleg télen síelni :)

Prága, főleg aki szereti a jó sört és klasszikus európai építészetet, Stratsbourg elképesztően szép, Róma szintén de az nem újdonság. A városokban nem voltam télen, de a hófödte háztetőkkel biztosan még szebbek.

2017. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!