Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegyet más is vehet...

Repülőjegyet más is vehet nekem? Szabályos hogy a saját kártyával fizeti ki, de az én nevemre szól?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
igen, de ha nem utazik akkor a kartyarol kell egy fenymasolat mert a repteren kerhetik
2017. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

milyen baromsag mar ez hogy masolat a kartyarol??? es ha a ceg vette a jegyet a nevemre, kerjem el a ceges hitelkartyat fenymasolni?


senkinek semmi koze hozza ki vette a jegyet, a te, utlevelben szereplo teljes neved legyen rajta, ennyi.

2017. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Pont ahogy az első írja. A múltkor egy kedves uriember előttem a sorban elküldte a dolgozókat a checkinben a jó anyjukba, hogy mekkora idiótaság ez, de addig nem utazhatott, míg az ismerőse át nem küldött egy fényképet a kártyáról, amivel fizettek. A srác a pult mögött azt mondta, hogy ez egy szabályzat a lopott kártyákkal történő fizetés ellen.
2017. szept. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Havonta repulok, 2-10 alkalom kozott, most mar evek ota, sosem az en kartyammal volt fizetve, de meg sosem talalkoztam ilyen hulyeseggel :D.
2017. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy légitársaság függő. Én Iberia-n találkoztam az uriemberrel, akitől kérték.
2017. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én se találkoztam soha ilyennel. Míg nem volt bankkártyám mindig anyám kártyájával fizettem a repjegyet, és kifizettem neki kp-ban. Soha nem kértek semmi ilyesmit, nem is hallottam ilyenről.
2017. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
sok barom, ez nem legitarsasag fuggo hanem altalanos szabalyzat, van aki alkalmazza van aki nem, attil hogy a barim wizz prolijaraton repkedok meg nem futtottak bele meg letezik.Majd ha normalis gepre nem engedik fel mert nem tudja bizonyitani hogy nem kartyavisszaeles akkor majd jin ide sirni.
2017. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vannak vélemények. Sokféle, mert sokféle (tudású) ember van. És van check-in. Itt azt nézik, mi van a számítógépben. Ha szerepelsz, még a jegy sem kell feltétlenül (azért ránéznek, és van ,aki ellenőrzi is). Ha nem vagy benne (tehát komplikáció adódott), akkor a helyzet alapvetően változik. Mivel az utazás a te érdeked, neked kell bizonyítanod, hogy ők tévedtek. Ehhez sok minden kellhet, és az eredmény akkor sem biztos. Mindenesetre egy igazolás a jegyről jól jön. Az igazolás a kifizetésről kell, nem arról, ki fizetett.
2017. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem Emirates, Turkish Airlines, Air France szokott a listán lenni. Esetleg még EasyJet illetve Pegasus, ha fapadosról van szó. WizzAir-rel soha nem repülnék, lehúzós banda, köszi :D. Ezért írtam, hogy ezzel még a CDG-n sem találkoztam soha, vagy egyéb nagy reptereken vagy akár kisebb reptereken sem.
2017. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-esnek ment természetesen, nem neked 8-as :)
2017. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!