Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan tudok becsekkolni a...

Hogyan tudok becsekkolni a WizzAirnél?

Figyelt kérdés

Online vettem egy jegyet. Majd a repülőtéren a selfcheck in-nél a személyim leolvasásával fogok tudni becsekkolni? Vagy valamit ki kell nyomtatnom?


Hogy működik?


(Már voltam párszor repülőn, de általában mindig kaptam egy A4-es kinyomtatott jegyet, ami volt egy vonalkód és azzal tudtam kinyomtatatni a beszállókártyát a helyszínen.



2017. szept. 21. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el a mailt amit kaptál. Nem viccből küldtek ki...
2017. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2017. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2# Köszönöm szépen.
2017. szept. 21. 23:10
 4/14 anonim ***** válasza:
30 nappal utazás előtt már csak akkor lehet online becsekkolni a WizzAirnél, ha vásárolsz ülőhelyet. Amúgy 48 órával indulás előtt lehet csak.
2017. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Es ez a repules meg ugy lassan 10 eve tortent?

Mert azota nem letezik a legikozlekedesben papir alapu repjegy. Egyebkent pedig le van irva minden a honlapjukon, illetve abban a legalabb 3-4 emailben, amit az utazad elott kuldenek pont azert hogy elkeruljek, hogy neked 10x ezer forint kelljen felszamolniuk a repteri check inert.

2017. szept. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, csak mindig utazási irodával és ők a kezünkbe nyomtak egy ilyen belépőt, amivel kitudtuk nyomtatni a reptéren a boardingpass-t. Saját magam még nem vettem jeget :D
2017. szept. 22. 10:22
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, értjük, hogy az önálló utazásszervezésre/utazásra alalmatlan vagy, lsd. a kérdésed. Ezt továbbá igazolja, hogy az elsőre eléd dobott hitelesnek látszó infót csaholva megköszönöd. (A linkelt oldal nem uo-to-date). Már leírtuk: olvasd el a mailt amit kaptál, tudom hoy apró betű, tudom, hogy nehéz lesz, de azért próbáld meg. #1 voltam. Ja és szívesen. :)
2017. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

#2 vagyok

Miért ne lenne naprakész? Én nyáron vettem repjegyet utoljára, akkor még így kellett csinálni a becsekkolást. Azóta mi változott?

2017. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"If you have checked-in online you must present the same travel documents given during the web check-in at airport security and boarding gate."


1# Csak ennyit írtak a becsekkolásról az emailban... szóval ezzel nem kerültem volna sokkal előrébb. Azt nem írta, hogy hogyan kell online becsekkolni, még linket sem küldtek.


Baj ha megkérdezem? Mért kell lekezelően beszélni velem?

2017. szept. 22. 17:22
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Amibol kiderul, hogy van online check in. Amit konkretan egyetlen (szamoltam) kattintassal lehet elerni a wizzair oldalan. Onnantol pedig olyan nehez feladatok varnak rad, mint pl. leirni a nevedet meg egy szamsort. Es magadtol megszerezni ezt az infot ketto darab kattintasba kerul (wizzair.hu - mert ezek szerint ezt az oldalt nem ismered). Ezt is szamoltam. Ertjuk, hogy ez egy szimpla kerdes, de teljes eletkeptelensegre utal. A repterre nehezebb kijutni ennel.
2017. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!