Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A fapados gépeken érdemes...

A fapados gépeken érdemes helyre szóló jegyet venni?

Figyelt kérdés

Elvileg tudok online beszálló kártyát nyomtatni, de azt is olvastam (bocsi, de még sosem repültem), hogy amikor a pultnál becsekkolunk és megkapjuk a beszállókártyát akkor választjuk ki a szabad(ingyenes) helyek közül a megfelelőt.Namármost, én itthon ha ki akarom nyomtatni,nem ajánl fel ilyen opciót, hogy válasszak(nyilván mert még sokan fizetni fognak a helyekért) de akkor hogy történik ez?

Felszállok a repülőre és akkor leülök ahova tetszik, ésreménykedek, hogy azt a helyet nem vette meg senki? Vagy akkor kéne itthon megcsinálni a beszállókártyát amikor már nem lehet pénzért helyeket venni?

Bocsi, bizonyára ez sokaknak hülye kérdésnek tűnik...


2017. szept. 28. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed meg a lehetőséget, hogy választhass, akkor kijelöl a program neked egy helyet, amikor online becsekkolsz. Oda kell ülnöd.
2017. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem veszel helyet, akkor ertelemszeruen kapsz egyet "ingyen". Ez azert eleg logikus :D. En ugy szoktam, ha tudom hogy lesz idom sorbaallni, akkor sorbaallok, es megkerem a check int vegzo emberket, hogy hadd valasszak helyet. Igy lehet x euros helyeket ingyen kapni nemi varakozasert cserebe :D.
2017. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már értem köszi.Csak az zavart meg, hogy ha a pultnál csekkolok be akkorválaszthatok az ingyen jegyek közül,ha online akkor meg nem...De nyilván akkormár tényleg csak a maradékok vannak,amit senki sem vesz meg...Na jóó, köszönöm szépen tényleg !
2017. szept. 28. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Mikor a pultnál vagy, akkor nemhogy azok nincsenek már meg, amiket valaki megvett, hanem azok se, amiket kiosztottak online check-innél a többieknek. Addigra gyakorlatilag teltház van.
2017. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ertem en, hogy lepontoznak azok, akik eletukben ultek mar repulon, es az alapjan hisznek valamit, de en havi 8-10 alkalommal igy szoktam exit rowban ulni :D. Szoval, annyira meg nem aggodtam soha a telthaz miatt :"D.
2017. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En soha nem veszek pénzért ülőhelyet, ennek ellenére is sokszor ad ablak mellé. Amugy en is többször repülők es egyáltalán mem érdekel hova szól a jegyem. Leülök, repülök, leszállunk, aztán kész 😁.
2017. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na jó, nyilván ha annyit ülnék repülőn, mint metrón engem sem érdekelne :D de mi sajnos ritkán utazunk ilyen módon, úgyhogy igenis fontos, hogy hol ülünk! :) egyébként vettem helyre szóló jegyet, mert láttam, hogy eleg sok hely le volt mar foglalva, az ablak melletti 2 ülés csak 3 helyen volt szabad, úgyhogy nem bízom a véletlenre. Nyilván ha kevés jegy kel el, valóban nagy esély van arra, hogy jó helyet kapj ingyen.

Köszönöm a válaszokat!:)

2017. szept. 29. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!