Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Minimális angol tudással...

Minimális angol tudással Amerikába? Tehetnek fel rázós kérdéseket a reptéren?

Figyelt kérdés
g
2017. okt. 1. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen ràzòs kèrdèseket? Ha nincs rejtegetnivalòd, nem kell tartanod a kèrdèsektől sem. Angol nèlkül nehèzkes, de nem lehetetlen.
2017. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Nem fog sikerülni. Ugyanis nem elsősorban az számít, hogy mit mondasz a tisztnek, hanem az számít, hogy hogyan mondod. Tehát a nonverbális jelekből tudni fogja a szándékaidat. Erre nagyon ki vannak képezve. Szóval inkább el se indulj.
2017. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Csak akkor tesznek fel plusz kérdéseket, ha azt gyanítják illegálisan ott akarsz maradni. Egyébként standard kérdések vannak, honnan jössz, miért, meddig maradsz, hol, mennyi pénz van nálad és szevasz. Viszont magában az országban meg fogsz dögleni, mert az amerikaik gyorsan beszélnek, pluszban néhányan akcentussal ésvagy halkan is, még felsőfokú angollal is vissza kell kérdezni néha, hogy mit mondtak, nemhogy alap tudással.
2017. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
3: turistaként olyan országban is el lehet boldogulni, aminek a nyelvét egyáltalán nem beszéled, ne essünk már túlzásokba.
2017. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3.as

3 hetet töltöttem Grúziában , ahol képzeld az angol német felsőfokommal semmire nem mentem, mert grúzon és esetleg oroszon kívül semmit nem beszél senki!!!

És? Nem döglöttem meg xD

Voltam Nyugaton is sokat, még ott se mentem sokra angollal, mert pl az olaszok érdekes mód még a pincérek se beszélnek angolul :D

Szóval ennyi erővel sehova nem lehet menni?

2017. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!